Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debrecen környékén hova lehet...

Debrecen környékén hova lehet bringatúrára menni?

Figyelt kérdés
Ahol kerékpárút is van, vagy legalábbis nem életveszélyes autós forgalom.
2022. máj. 24. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na igen, de itt egy városival is el lehet tekerészni:


[link]


De egy montinak itt kezd értelme lenni:


[link]


És ez utóbbi nem hiszem hogy akármelyik feltáró úton is megtalálható lenne. Ami kicsit is ilyen, az már nem az, vagy benőtte a növényzet két oldalról.

2022. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es, a kérdés leírásában is jeleztem, hogy kerékpárutas bringatúrára gondoltam, vagy legalábbis kis forgalmú utakon, ahol nem 120-al repesztenek el mellettem fél centire az autósok. Az első linkelt képedhez hasonló földút Debrecen környékén nem nagyon van mivel az itteni földutak jellemzője, hogy vagy a sárban merülsz el tengelyig, vagy a porban, ez a két véglet van köztes állapot nincs. A második képedet nem kommentálnám, az nem nekem való terep.
2022. máj. 25. 14:40
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Én arra fel írtam a montis kiakadásomat, mert igazából aszfaltozott utak nagyon sok van, de montis nincs. Igazából nem a kérdésre válaszoltam, de megpróbálok eleget tenni neki akkor most:


[link]


Itt ha minden igaz, akkor a kerékpárutak vannak feltüntetve, különböző nagyításokban látni illetve csíkokkal.

2022. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!