Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van más is így ezzel? (kerékpá...

Van más is így ezzel? (kerékpárszállítás vonaton)

Figyelt kérdés

Annyira elegem lett már egy ideje a tömegből, hogy szinte kizárólag olyan, tőlem távoli környékekre megyek ilyen módon, ahol tudom, hogy rajtam kívül alig lesz bringás.


Tehát Bp.- Balaton vagy Bp.- Dunakanyar elsősorban télen jön szóba. Ehelyett feldobom inkább a bringát egy pécsi vagy szolnoki járatra.


Nyilván túrakerékpárosokhoz szól a kérdésem, nem olyanokhoz, akiknek muszáj ilyen módon nyomorogi, mert pl. ilyen vonalon élnek és Pesten a vonatról leszállva bekerekeznek munkába.


2022. jún. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is kerülöm az ilyen helyzeteket. Bár a Balaton felé nem mindegy, melyik vonattal mégy, nem mind zsúfolt.


Munkába járni meg inkább 2 (egyszerűbb, olcsóbb) bicikli célszerű. Meg hozzá jó zár. Nem vonatoztatni.

2022. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na én pont baranya megyei vagyok, Pécstől nem messze lakom. Namost ehhez képest tegnap az erdőben egy szürke G Astra kétszeris majdnem elütött.... Másodjára annyira felhúztam magam, hogy alig láttam a pipától. Azért járok azon az úton, mert régen le volt zárva, csak az erdészek használták. Mára már minden gyökér mehet bármerre ebben a k. országban. A kerékpárosokra pedig szerintem most már direkt utaznak az autósok.

Aztán ott a Zselic, a Csillagpark és környéke. Ott régen semmi nem volt, út is alig. Visszasírom azokat az időket. Ma már az aszfaltos út és a nyitott sorompók miatt minden ökörbaromállat bejár az erdőbe és ott hupákolnak. Nincs egy csendes helysem már... :(

Szóval sajnos már itt vidéken sem fenékig tejfel a (z introvertált) bringások élete, de kétshake kívül sokkal jobb a helyzet mint az általad említett helyeken. Balatonon évek óta nem voltam szezonban, még fürödni sem. :D

2022. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mátrában láttam :)

[link]

2022. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!