Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol kaphatóak a legolcsóbb...

Hol kaphatóak a legolcsóbb városi kerékpárok?

Figyelt kérdés
Új városi egyszerű lehetőleg merevvázas kerékpárok hol a legolcsóbbak? Praktikert és tescot ismerem. Vannak még boltok ahol hasonlóan olcsó-egyszerű bringák kaphatóak? Pl. obi áruházakban vannak kerékpárok ott még nem voltam? Decahtlon kiesik az túl drága, áruházi 40-50 ezer forintos kerékpárokra gondolok elsősorban

2022. jún. 8. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szoktam lebeszélni azt, aki olcsó bringát vesz, de ez már az a határ, ami alatt én is azt mondom, hogy ne. 40-50 ezerért nem kapsz használható városi bringát. A legolcsóbb használható bringák 100 ezer körül vannak újonnan. Keress használtat, vagy gyűjts még rá pénzt.


Arról nem is beszélve, hogy az áruházi bringakat még össze is kell szereltetned valahol.

2022. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesco "gazdaságos" és hasonló bringákat inkább felejtsd el, bár boltba járáshoz azok is jók lehetnek.

70 ezer alatt én nem szoktam látni újakat:


[link]


Ha nem zárkózol el a használtaktól, akkor a Jófogást ajánlom, ott lehet találni 30-40 ezerért is jó állapotú kerékpárokat.

A városi és trekking kategória per pill (de óráról-órára változik, nagy a választék).

[link]

2022. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-ső jó mondja.

Mivel tipik tescós bringa 50 ezerért annyit is ér.

De ezért jobb bringa boltba venni,mert ott össze van szerelve,le van ellenőrizve,és pláne hogy nem Noname.

Inkább fizetsél 100 ezret mint hogy pénzed levesbe menjen.

2022. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézz szét itt, hívd fel (majd) őket.

[link]


Magyar kerékpár, normális alkatrészekkel.

2022. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás.


Lődd be a keresést a városod 20 km-es körzetére, és nézz rá 1-2 naponta. Másfél hónapja olyan BMC trekking bicajt vettem 55-ért, hogy a szervízben a srác azt mondta, hogy 200-ért kapnék hasonlót. (OK, a szervízben hagytam 12 ezer ft-ot még, ezért a teleszkópban olajat cseréltek, kapott új váltóbovdent, beállítgatások, átnézés), meg vettem rá 8 ezerért két új külsőt). Azóta beletekertem vagy 350 km-t, megy, mint az álom.

2022. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

Azért 350 km-nél még nem vonnék le következtetést, az nekem kocabringasnak, akinek más a fő sportja 3 hét, egy hobbi bringásnak 1 hét sem.

2022. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Az lehet, hogy 350 km nem sok, de városi közlekedésre vett legolcsóbb bicajos nem futárkodni fog vele napi 100 km-t macskakövön, mint ahogy én is arra vettem, hogy nyáron majd menjek vele munkába napi 26 km-t oda-vissza, sík úton.


Csupa jó alkatrész, érződik, hogy rendesen van összerakva, ha megkapja a minimális gondoskodást, a világból ki fog vinni.

2022. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:

A felsorolt helyeken a Decathlon kivételével nem tudsz kerékpát vásárolni, csak kerékpárnak kinéző ipari hulladétkot.

A legolcsóbban pedig a használtpiacon vásárolhatsz.

2022. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

9:

Elhiszem, hogy jó a bringa, de a puding próbája az evés, a napi 26 km munkába járással meg 13 munkanap, tehát kevesebb mint 3 hét az a 350 km. Majd olyan 3-4000 km-nél beszélhetsz róla, hogy bevált-e.

2022. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!