Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki nem tud pest megyében...

Valaki nem tud pest megyében ingyen elhozható kerékpárt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyu egyedül nevel minket, kocsink sincs, és a legközelebbi város 9km-re van tőlünk, és gyalog elég sok bemenni, suliba is odajárunk. Nem kell olyan nagyon extra-spéci felturbózott hipercanga, csak működjön, de azért ne is valami rozsdás valami legyen. Csak menjen és ki is nézzen vhogy. A gyors válaszokért külön köszönet.
2010. szept. 21. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
tömegközlekedés?
2010. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vendeglatoipari egysegeknel mindig talalsz egy-ket 'ingyen elhozhato' kerekpart a falnak tamasztva...
2010. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos tőlünk már kettőt is elvittek "ingyen" (nem kérdezték, hogy vihetik-e:))és sajnos nincs több.
2010. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, ezekre már én is gondoltam

1.-nek:tömegközlekedés sincsen erre, annyira messzire vagyunk mindentől

2-3.-nak:erre már én is gondoltam, de cangát azt meg tudják találni, és jól meg is basznak érte nem?


Amúgy köszi a gyors válaszokat

2010. szept. 21. 18:07
 5/5 Atika válasza:
Ingyen nincs semmi a mai világban, ne várd a sült,akkarom mondani a nyers galambot...:(
2010. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!