Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Most érdemes biciklialkatrésze...

Most érdemes biciklialkatrészeket vásárolni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a válságra.

Van egy pár nem SOS alkatrész amit vásárolnom kéne a biciklimhez, de nem tudom hogy mihamarabb vásároljak-e be, vagy később drágább, esetleg olcsóbb lesz ugyanaz.



2022. júl. 29. 12:00
 1/10 hypno ***** válasza:
100%

Olcsóbb semmi nem lesz pár éven belül.

Ha addig kibírod...

2022. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel a covid kezdete óta alig lehet venni valamit, ezért a kérdés meglehetősen elméleti. :)
2022. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha van felesleges pénzed akkor igen , akciókat figyeld . én 25eft monoblokkot 15-18eft szoktam akciósan venni főbb dolgokból mindig legyen min 1 tartalék pl váltó , pedál ,
2022. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Érdekes, hogy a Forint-Euró árfolyamot meg sem említi senki...


miközben tizenpár év alatt másfélszeresére lőtt ki. De hát... kik megválasztották a fideszt, azok nem gondolnak ilyenekbe bele.

2022. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hármas: ami monoblokk az enyémbe kell, az egy belépő szintű agydinamóval együtt 15e. Viszont van egy havi összeg, aminél többet nem szívesen költök egyszerre erre a régi biciklire, mert a végén elszalad velem a ló...
2022. júl. 29. 22:51
 6/10 hypno ***** válasza:

#5


Hogy jön a monoblokkhoz az agydinamó?

Árukapcsolás?

2022. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak az árösszehasonlítás miatt írtam.
2022. júl. 30. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni h sosem lesz olcsóbb.
2022. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hypno ***** válasza:

#7


Értem.


Amit meg kell venni, azt meg kell venni. Ha egy középrész lóg, egy lánc megnyúlik, egy racsni elkopik, azt jobb cserélni mert vacakul működő bringával nyomorúságos dolog a tekerés.

(És mindíg legyen otthon csapágyzsír és láncolaj. :D )

2022. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézzv körül egy helyen onnan rendelj mindent , fanaticbike eBike.hu Koliken.hu a legolcsobbak ...
2022. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!