Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Űj monoblokk forgatva enyhén...

Űj monoblokk forgatva enyhén akadozik, hibás?

Figyelt kérdés
Ipari csapágyas monoblokkon beszerelés nélkül kézzel megforgatva érezni lehet, hogy a finom járása közben kicsit akadozik negyed, vagy annál is kisebb fordulatonként, nagyjából úgy mint egy agydinamó, vagy túlhúzott kónusz. Félek, hogy tekerés közben is érezni fogom. Ezzel visszaküldhető, hogy selejtes, vagy ez még normális?

2022. aug. 12. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lazan kotyogna, az lenne az igazi baj. Milyen marka amugy? Az olcsobbakra mar hallottam en is iiyen panaszt.
2022. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiba,állandóan forogni kell neki .
2022. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van olyan olcsó monoblokk, amit el kell kerülni, mert 500 km alatt ki lehet végezni.
2022. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koliken Ventura márkájú, kb. 2500 forint a jelenlegi árán. Ennél lett volna az olcsóbb a Kenli. Sunrace-t szerettem volna venni eredetileg mely 6 ezer forint, de sehonnan sem tudtam beszerezni.. Ennek is örülök, hogy legalább van...
2022. aug. 13. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Koliken a gagyi szininímája. Alig drágábban tudsz venni Spyralt. A BikeFun is eléggé alsó-kínai.
2022. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2500-ért ha kicsit darabos, akkor jó, szereld be.

Ennyiért egy darab normális porvédett csapágyat nem lehet kapni, pláne kettőt összeszerelve tengellyel és rögzítő anyával :DDDD

A vázban lehúzba és lábbal tekerve nem fogod érezni.

2022. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Pedig még Shimano is kapható ennyiért..

Ékes tengely pedig kihalt műfaj és készlethiány miatt sem tudtam venni 6 ezer forintosat.

2022. aug. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!