Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mikor fejezik be a Tamási-Sióf...

Mikor fejezik be a Tamási-Siófok kerékpárútszakaszt?

Figyelt kérdés
Mikor fejezik be teljesen az Órfű-Pécs-Dombóvár-Siófok kerékpárutat?

#Pécs #Siófok #Orfű #biciklisáv #kerélpárút #Tamási kerékpárút
2022. aug. 18. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Még alig kezdték el! Tavaly fejeződött be a közbesz. eljárás!


[link]


A projekt előkészítési feladatainak folytatásaként 2021. év júliusában lezárult az engedélyezési és kiviteli tervek készítésére, valamint az építési és kapcsolódó engedélyek megszerzésére kiírt tervezői közbeszerzési eljárás.

2022. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Plusz: jövőre indul az építés!!


Ha minden a tervek szerint halad, 2023-ban indulhat a Pécs és Siófok között négy szakaszra bontott kerékpár­út


építése. [link]

2022. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem a Tamási Siófok közti vonal a fontosabb ugytudom h elkezdték de nem tudom h hol tartanak.
2022. aug. 18. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a sió mellett megy? Siójutig megvan egy bringaút...
2022. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Dombóvár környékén lakom, itt az égvilágon semmi nem történt az elmúlt 10 évben kerékpárút építés terén.

Pedig már nagyon jó voltna, mert észvesztően nő a forgalom és gyakorlatilag nincs olyan kerékpározásom, hogy ne lenne legalább 1 életveszélyes szituáció.

Dombóvár - Kaposvár között láttam építketéseket mostanában. Nagyberki - Szanadi között például.

De oda nem lenne annyira égető a kerékpárút, mert a 61-es főút azon szakasza nagyon széles, bőven el lehet férni a szélén.

Kaposvártól délre, épül a 67-es út mellett még kerékpárút.

Sajnos a nagy gazdasági problémák miatt biztosan nem lesznek mostanában komoly fejlesztések. A NIF-et is beszántotta Lázár János.

2022. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: te tényleg azt gondolod, hogy az átszervezés (nem beszántás!!!) miatt majd leáll minden beruházás, amit a NIF csinál...? :-DDD
2022. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni! Láttunk már ilyent, nem is egyszer!
2022. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7: próbáld már elővenni a józan eszedet.... Akkor is, ha berágtál a kormányra...


Szerinted otthagynak félig megvalósult, előkészített beruházásokat? Egy frászt!


Ezzel az erővel akkor megszűntek volna pl. az Interreg-es EU-s pénzek, mert a VÁTI-tól a minisztériumba került a program irányító hatósága ... Valójában SEMMI nem változott, ugyanazok az emberek csinálják, csak más a munkáltatójuk. Ennyi.

2022. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
látszik megjött a front. Ma minden értelmesebbnek tűnő kérdésnél bolondokba botlok...
2022. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Somt Siófokig megvan. Tamási és Som között egyelőre semmi. Ígérik, de hogy a jelen gazdasági helyzetben mi lesz belőle…
2022. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!