Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kisfiam 174 magas, és szeretne...

Kisfiam 174 magas, és szeretne elkezdeni verseny biciklizni. a kérdésem ez a bringa nem túl kicsi neki? És ár-érték arányban rendben van? Előre köszönöm a segítő válaszokat.

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 11:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Télen azért illene kerülni a fekete ruházatot. Korán sötétedik,amugy is szürkül a világ. Sokkal biztonságosabb valami rikitó színű gúnya.


Azért ezt a nyereg,pedáll,gumi minden faxomat cserèlni kell mantrát hagyjuk már. Én egy auchan!!!-os bringával kezdtem. Igaz a pedáll az cserés volt. De ha minőséget vesz az ember akor a pedáll is az. A 3.bringa pedállját nem cseréltem.

A gumi:azok is a bringán koptakel..

Nyereg:na az lutri valóban,de ha veszel egy random újat lehet az is kényelmetlen 59km- után.

Szóval lehet egy bringa majdnem tökéletes.

100ezerből pedig fellehet öltözni ha nincsenek extra igényeid.

2022. okt. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!