Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha mentek biciklizni a városba...

Ha mentek biciklizni a városba, akkor biciklisnadrágot vesztek vagy jó egy egyszerű sort is?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Hordok biciklisnadrágot
Nem szeretem
23 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad "a városba"?

Budapest belváros, Váci utca, vagy mi?

2022. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen, pl. a Deák téren vagy a Népligetbe
2022. okt. 3. 14:34
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez személytől függ. Ismerek olyat, aki még egy 2 kilomérteres távra is felveszi, mert anélkül neki fáj, de van aki a Balatont is anélkül biciklizte körbe.
2022. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Bármit felvehetsz. Senki nem fogja észrevenni. :)


Én ilyenkor is futónadrágot (rugalmas) veszek fel, mert nekem az a kényelmes. (N)

2022. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Hellmano ***** válasza:
19%
Én utálom a biciklis nadrágot soha se hordtam...3/4-es kosaras gatyában tekerek illetve 3/4-es bármilyen lezser gatyában, ami sportos és az alá veszek fel egy feszülős combközépigérő alsógatyát. Nekem a seggem már hozzá van edződve az üléshez, mert annyit tekerek, hogy nekem nem kell béléses meg mindenféle zselésgatya vagy ülés. Meg amúgy is "buzásnak" tartom ezeket a feszülős gatyóban bicajozó egyedeket, akik csak tekernek 5 km-ert azt magukra húzzák a 100ezres felszerelést :D Majd előveszik a kocsiból a biciklit és fújtatnak 2m-rel arrébb, hogy letekerték a Balaton kört :)))
2022. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 TR75 ***** válasza:
100%
Bringás alsónadrág + utcai nadrág.
2022. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyébként én is csak sima futogatyát szoktam felvenni bicajozáshoz. Az elég szerintem is bőven. Teljesen egyetértek az előző hozzászólóval, hogy tenyleg valaki felvesz minden bringás felszerelést magára, aztan 2 km-t teker csak, en nem b*zisnak inkább nevetségesnek tartom.
2022. okt. 3. 15:20
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron sortot veszek fel, de a mostani időjárásban ez már kissé cudar lenne..:(

Szabadidőnadrágban tekerek, ha hideg van, alatta cicanadrággal.

2022. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Lehet nézelődni, hogyan kell a belvárosban stílusosan bicajozni. :))


[link]


[link]

2022. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindig felveszem a bringás cuccaimat. Ha csak 1-2 km-re kell mennek, akkor nem tekerek, hanem gyalog megyek.

Nem akarom, hogy a civil ruhám legyen, izzadt vagy olajos. Esőben vagy eső után a vízzel annyi szutyok verődik fel, hogy azok nem is mindig kimosthatók.

Tekertem régen civil ruhában, a nadrágokat nagyon hamar tönkre tette. Pólóm is lett már kimoshatatlan.

2022. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!