Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Színes kerékpáros testhez...

Színes kerékpáros testhez álló ruházatot hol lehet vásárolni nagyobb választékban?

Figyelt kérdés

Főleg nadrágra jellemző, hogy mindenhol csak feketéket találok.

Akár online, akár valódi áruház lehet, amire javaslatokat várnék. Köszönöm segítségeteket!


2022. okt. 20. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét Ebayen, Alin. Nadrágból én még ugyan csak feketét láttam (igaz, nem is kerestem mást), de mezekből nagy a választék.
2022. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát. Ilyen protour-os "vándorcirusznál" szerintem lehet kapni.
2022. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na itt találtam: [link]
2022. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a holokolo-n van a legnagyobb választék, mi ott vettünk nyáron GIRO-s mezt is. :)
2022. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MGéza ***** válasza:

Ali, ebay, akár wish is. A választék mondjuk nem olyan széles mint amilyennek látszik, ugyanaz a termék kb 10 eladónál megvan, a márkások egy része hamisítvány.

Magyarországon is van sok helyen, de nem kimondottan olcsó, igaz, az agyon reklámozott holokolónál szélesebb választék. (bocs 3, de kicsit unalmas hogy a google meg a face ezt nyomja mintha nem lenne más).

2022. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Nos én eddig az agyon reklámozás ellenére most találkoztam vele.

Ha tudtam volna...akkor én is szinesben nyomulnék.

De majd nyáron.

2022. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!