Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ezek közül melyik márka legyen?

Ezek közül melyik márka legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a rendes bringám mellé városi cirkálónak egy régi, olcsó outit. Ezek közöl a márkák közül melyek azok amiket érdemes?

Atala, Csepel, Peugeot, Raleigh, Puch, Favorit, Bavaria.

Esetleg más? Kifejezett valami olcsóbbat keresek, amit nem félek kint hagyni a utcán, tehát ilyen vintage Pinarello-k, Bianchi-k meg Colnago-k nem játszanak :)



2022. dec. 20. 17:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja, még felvenném a listára a Herculest és a KTM-et, ezekből is egész nagy még a választék.
2022. dec. 20. 17:48
 2/22 MGéza ***** válasza:
Ezek közöl bármelyik. Alkatrészellátás szempontjából minddel ugyanott vagy, vagyis a kérdéses beszerezhetőségnél. Városi cirkálónak én ezek közül egy féltúra/city kialakításút vennék inkább, az se baj ha sárvédős és csomagtartós, de mondom, ez csak az én preferenciám: Budapestre, macskakövön, villamossínen keresztbe-kasulba cikázásra én kos kormány és 25 széles gumi kombinációját nem használnám. Ha meg lopni akarják akkor fogják is, ez szerintem annyira nem szempont, legtöbb tolvaj inkább azt nézi mennyire pofás a gép, nem a márkát, egy csillogó Csepel pont annyira célpont lehet.
2022. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az a terv, hogy a koskormány egyenesre lesz cserélve. Igazából szívem vágya egy ilyen kis vintage outi, szóval mindenképp ilyet szeretnék. :)

A cél egy kis könnyű és gyors bicó lenne, amiért nem aggódom. Nem kell rá csomagtartó, sárvédő, semmi. Van egy mindentudó bicóm, ha esik és/vagy cipekedni akarok, majd azzal megyek. :)

Az érdekelne, hogy ezek közül az olcsóbb kategóriás gépek közül, melyek a jók, és mi az amit biztos ne vegyek meg, ha van ilyen.

2022. dec. 20. 18:38
 4/22 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy. Lehetőleg kényelmes, könnyen tekerhető és könnyű vázas legyen. Ha nem szeretnéd, hogy ellopják, az sem árt, ha kicsit rosszul néz ki.:)
2022. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi :) Igen, kifejezetten valami 'patinás' darabra gondoltam. :D ütött-kopott, de azért látszik alatta a szépség. :)

Nem akarok ez a 'régenmindenjobbvolt' típus lenni, na de a bringák régen tényleg sokkal szebbek voltak. Azok a szép muffolt vázak... Imádom. :)

2022. dec. 20. 18:44
 6/22 anonim ***** válasza:
Vettem tavasszal kemény 25 ezer ft-ért egy több mint 30 éves, könnyű "szaladgálós" bicót, amit akár lakat nélkül is a bolt előtt hagyhatok. De most már lezárom mindenhol, mert többen is meg akarták venni..:)
2022. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Amelxik alu vázas. Hogy ne rohadjon szét.
2022. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja, igen, kimaradt a 6-osból, hogy aluvázas.
2022. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Biztos nagyon szép az is :)

Nyilván ha veszek ilyen szaladgálóst, az is szép lesz és azt is meg fogom szeretni és sajnálni fogom ha ellopják. De inkább azt vigyék mint a félmillásat.... Nem olyan rég egy barátnőmmel beültünk egy helyre egy szar környéken, én meg végig a kint hagyott bringáért aggódtam...

2022. dec. 20. 18:50
 10/22 A kérdező kommentje:
Ezek a régi vintage outik mind acélvázasak. És én acélvázpárti is vagyok. Kényelmesebb, tartósabb, ha törődsz vele életed végéig kitart.
2022. dec. 20. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!