Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 15-25 ezer forint közt milyen...

15-25 ezer forint közt milyen kerékpáros napszemüvege ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem hozzászól valaki más is rajtam kívül. Amit tudok javasolni, saját tapasztalat alapján, hogy a cserélhető lencsés sima fehér, sárga és egy sötétebb napszemüveg lencsével szerencsés választás. Én legalábbis mindhármat használom, de nem praktikus 3 különböző szemüveggel közlekedni. Nekem valami olcsó munkavédelmi szemüveg típus van. A célnak megfelelő. De egy ideje én is nézegetem, hogy milyen 3:1 -ben megoldást találjak.
2023. jan. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsivel túllóg a kereten, de nekem ez egész bevált:

[link]


Nagyon erős napfényben lehetne kicsit sötétebb, de azért nem kell benne hunyorognom nyáron sem. Este a fényforrásoknak megjelenik egy afféle szellemképe a lencse színében, ez kicsit furcsa. A nagy, keret nélküli lencse baromi jó, nem korlátozza a látóteret. Nem kell lencsét cserélgetni, ezért én nagyon szeretem a fotokrómot. A sima lencsékből ami jó a napon, azzal az erdőben nem látok semmit. Sajnos egy Oakley vagy Rudy kb. háromszor ennyibe kerül. Szóval szerintem ár/értékben ez elég jó.

2023. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Decathlonban nézz szét.
2023. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!