Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a szakmai véleményetek a...

Mi a szakmai véleményetek a Triban Rc 120 férfi országúti kerékpárról? 200 000 forint.

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hozzádobnám azt a 100-ast, és inkább RC500-ast vennék. De lehet, hogy a féket még azon is fejleszteném.
2023. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:

Hm, szakmai véleményem csak annyi, hogy tárcsafék számomra felesleges luxus rá. Ami jó benne, hogy a vázgeo megegyezik a gravel kivitellel, tehát egy többcélú kerékpárt kapsz.

Inkább szétnéztem tehát a használt piacon, így egy full karbon gépnél kötöttem ki, 300k forintért, sokkal jobb felnikkel, jobb váltóval és könnyebb önsúllyal. Nem mondom ha csak 200k vagy rá akkor te is kapsz karbon outit, de én nem vennék újat, csak ha nagyon el vagyok eresztve.

Most egyébként új projectbe tervezek vágni, egy di 2 ready Revelator váz köré építek majd. Nem biztos, hogy egy gyári gép minden igényt kielégítő, inkább csak ismerkedésnek jó.

2023. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A használtal rá lehet fázni, és én amilyen szerencsétlen vagyok, rá is fáznék.
2023. jan. 19. 17:16
 4/6 MGéza ***** válasza:
Dehogy... Nem a nem idén barnult egyénektől kell venni minél olcsóbban, hanem üzletben, ennyi a titok. Jó üzlet használtra is ad garit. Persze, ha te teszel kárt az elhozott bringában akkor az újra sem jár...
2023. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Használtan, boltban próbálkoztam egy éve. Ős Bianchit adtak 120-ért. Mondom legalább azt a huszast engedd el. Azt mondta nem, mert gravírozott a váz. Majdnem egy éve volt, azóta sem adták el. Ha nekik így jó, nekem tökéletes.
2023. jan. 19. 22:10
 6/6 MGéza ***** válasza:

Erre csak annyit hogy nem valami régi izét kell választani és nem minden boltos szakértő. Amit te néztél az vintage kategória, kevésbé használható, ez arra van ha nem tudja eladni, akkor dísznek, vevőcsalogatónak tökéletes, nem igazán minden nap nyúzós darab és ezt valószínű, hogy az eladó is tudja.

Én 2010 utáni darabokat értek minőségi használt alatt...

2023. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!