Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes használt kerékpárt...

Érdemes használt kerékpárt venni, ha meg tudom venni az újat is? Az új 300. Egy alig haszn@ltat találtam 150-ért.

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 00:33
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg. Jó az is.
2023. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kezdő lennék az igaz, de nem hisuem hogy 300-nál többet költen~k valaha is egy hobbira.
2023. febr. 9. 17:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Eleinte senki sem hinné :D
2023. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdőként teljesen jó ha ezt veszed, egyetértek azzal, hogy kezdőként nem biztos hogy jó ötlet a használtakat bogarászni, hiszen még nem értesz hozzá, plusz kockázat, nem tudod felmérni az állapotát, ha nem pont ugyanaz a modell, akkor a milyenségét sem.


Azzal is egyetértek, hogy ne mondj olyat, hogy nem fogsz egy hobbira többet költeni. Nekem más a fő hobbim, de valami elképesztő árbeli különbség van aközött, amit most költök, és amennyit eleinte költöttem rá.

2023. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MGéza ***** válasza:

#12:

Igen, így kezdődik. Nálam noname mtb-vel kezdődött, majd kb 60k forintért vettem egy jobbat, amire végül ráköltöttem még 30 körül. Utána jött 140k forintért egy deore felszereltségű cross, majd outit vettem végűl 260k forintért, de arra is már, kiegészítőket is számolva elment másik 100k. Most kezdem érezni hogy jó lenne mellé egy másik, mondjuk pont egy Triban Rc 520 vagy gravel... Vagy valami karbonvázas cross.

2023. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
...Majd innen eljut az ember odáig, hogy az ideális kerékpárok száma n+1, ahol n a jelenlegi kerékpárok száma. :)
2023. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

:D igen...

Nekem 43 van :D

2023. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!