Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesten van olyan szerviz,...

Budapesten van olyan szerviz, ahol rövid határidővel vállalnak bringa javítást alkatrészcserével?

Figyelt kérdés

Valami szétment benne, tekerni sem lehet, de vasárnapra szükségem lenne a bringára. Pár helyet megkérdeztem már, de ott nem vállalták, csak későbbre, mert nyakig ülnek a munkában...


Tudtok olyan helyet, ahol esélyes pár napon belül a javítás?



2023. ápr. 19. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Most indul a szezon, mindenki most szedi elő a bringát és viszi szervizbe. Csoda lenne, ha találnál ilyet.
2023. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Magam is tudom, hogy a kocák most szedik elő a biciklijüket. Sajnos én meg télen-nyáron használom, csak pont most ütött be a krach.

A kérdést pont azért tettem fel, hogy aki jobban ismeri a szervizeket, esetleg tud-e olyat, ahol soron kívül vállalnak javítást.

2023. ápr. 19. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


azonnali szervizeles eseten surgossegi felaras, de egy probat meger.

2023. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Orange Bike, a békásmegyeri üzlet. Hívd fel, hátha!

[link]

2023. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Huhh, sok sikert. :D
2023. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Aszongya kocák :D

Van ám arc rendesen. De hogy egy kibaltázott szervizt találjon egy akkora faluban, az már nem megy. Az meg pláne nem, hogy saját maga csinálja meg.

Ezt a srácot keresd meg: https://www.youtube.com/@BGWordneemig

szerel, javít amit kell.

2023. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!