Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi az a "slipstream" a kerékpá...

Mi az a "slipstream" a kerékpárversenyeken?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek a Tour de France-szal, és belefutottam a "slipstream" kifejezésbe. Mi ez?
2023. ápr. 28. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem egy cég és így egy vagy több csapat neve?
2023. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy mozgo test mogott a legorvenyek hatasara kialakulo alacsony nyomasu regio, ami szinte magaval huzza a mogotte halado testet is. Ezt a szelarnyekot kihasznalva tudnak latvanyos elozeseket vegrehajtani.
2023. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mész ótópályán, utolársz egy kamiont, hirtelem vákuumba kerülsz. Itt tudnál nagyon sok benzint spórolni. De itt fel is tudsz gyorsulni, majd utcsó pillanatban kiugorva megelőzheted.


Többek között ezért is vonatoznak a kamionok közel egymáshoz, illetve a forma-1-ben is ezért vannak közel, vagy pont ezét vannak egy bizonyos távolságon kívül az előttük levőtől, hogy kapjanak hűtőlevegőt.


Na ezt implementálhatod a biciklire is.

2023. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem már, köszönöm szépen a válaszokat!


Ment mindenkinek a zöld pipa! 1-es, neked is köszönöm a segítő szándékot, és bocsi, hogy nem részleteztem pontosabban, hogy nem a csapatra gondolok, neked is pipát nyomtam :)

2023. ápr. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!