Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringa méret a megfelel...

Milyen bringa méret a megfelelő nekem?

Figyelt kérdés
185 magas vagyok és 82 kg.
2023. máj. 4. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Trekking vagy mountain bike vagy fitness vagy országúti vagy gravel vagy cyclocross megfelelő neked. Ha valamit kihagytam majd valaki pótolja.
2023. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
21-es illetve XL méretű legyen a váz.
2023. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ne legyen 21 vagy XL méretű a váz, mert lehet, hogy neked országúti kell, azoknál soha nem fogsz találni se 21-eset, se XL-eset, mert más a számozás. Ha meg nem országúti kell, akkor meg lehet, hogy 22-es vagy L-es kell. Ezt nem lehet megmondani magasság és súly alapján (a súlynak ráadsául semmi köze a vázmérethez), mert nem minden 185cm-esnek ugyanakkora a belső lábhossza és nem mindegyik márkánál ugyanolyan a méretezés és nem minden 185cm-esnek ugyanolyan bicikli kényelmes és megfelelő.


Először találd ki egyáltalán milyen biciklit akarsz, aztán a márkát, aztán meg keresd meg a honlapjukat ahol megtalálod a méretezést.

2023. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. amikor megvan, hogy melyik bringát szeretnéd, akkor a gyártó honlapján meg tudod nézni, hogy melyik méret kell neked.


2. Ki kell próbálni. Főleg, ha két méret határán vagy. Próba nélkül ne vegyxél semmilyen biciklit, mert szívás lesz.

2023. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem általában 1 mérettel az ajánlott alatti a jó. Mindig az a kényelmes.
2023. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig általában a felső határon szoktam lenni az l-xl méret közt, mégis általában az M a jó.
2023. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval igen, a lényeg, hogy ki kell próbálni.
2023. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mountain Bike-ra gondoltam.
2023. máj. 6. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:

L-es körül kell keresgélned, ha újban gondolkozol.

De ez nem szentírás, mert az adott bringa gometriája (arányai) számítanak.

2023. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!