Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Panelben/emeletes házban hogy...

Panelben/emeletes házban hogy tároljátok a biciklit?

Figyelt kérdés

Nekem több év után most került fel végre a biciklim vidékről, de sajnos a lakásban nem tárolhatom. (tényleg nem, nincs kiskapu) Van erkély, de tartok tőle, hogy az időjárás hamar megeszi ott :( eső talán nem esik be annyira, de a nap nagyon odasüt. Gondoltam, hogy szerzek valami ponyvát és letakarom, de nem bízok ebben sem annyira.

Tudtok erre valami megoldást?



2023. máj. 9. 09:59
1 2 3
 1/24 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem követendő példa, de ~n a lépcsőházban
2023. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 BlackSword ***** válasza:
40%
Biciklitároló??? Általában szokott lenni...
2023. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Itt egyetlen egy bicikli van a lépcsőházban az alsó szinten, de ő azért tarthatja ott, mert az édesanyja a góré az épületben, ő intéz mindent. Biciklitároló a környéken sincs sajnos, egyik épület előtt sem láttam.


Itt Pesten (Kispesten) nem igazán merem kint hagyni sehol, max amíg boltban vagyok. Megszoktam, hogy otthon vidéken mindenki tudja, hogy az az én biciklim és esélytelen volt, hogy észrevétlenül ellopják. Itt meg teljesen más a helyzet, nem merném éjszakára kint hagyni sehol.

2023. máj. 9. 10:50
 4/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a ponyvának van valami haszna vagy csak placebo a lelkemnek? 🥴
2023. máj. 9. 10:54
 5/24 anonim ***** válasza:
Ponyvával letakarva az erkélyen tartjuk. A közös helyiségben sztem nem biztonságos.
2023. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 BlackSword ***** válasza:
0%
Érdekes, mert felénk minden lépcsőházban van bent zárt bringatároló...
2023. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Én nem panelban, hanem egy 4 emeletes társasházban lakom legfelül, lift nincs, a lakásom nagyon picike, nincs egy szabad fal vagy sarok, kb csak a szoba közepére tudnám beállítani, ráadásul kettő van...

A nehezebbik (15kg) trekking bringámat a földszinten tartom a lépcsőházban. Senkinek nincs útban, de az egyik szomszéd foylton csesztet vele, hogy miért nem viszem fel, mert így rendezetlen a lépcsőház.... A könnyebbik (10kg) fitness bringát, pedig a tásasház közös padlására cipelem fel. Ugyan ez a szomszéd csesztet vele, hogy a padlás nem tároló. :D Hozzáteszem, ő cetliket ragasztgat ki arról hogy halkabban csukjuk le a kuka tetejét, meg hasonlók, szóval igazából szerintem nem a binrgáimmal van a baj, hanem az ő agyával... Viszont midnen házban van egy ilyen lakó, ez sajnos ilyen. Én más lehetőséget nem látok, mint hogy valahova a lépcsőházba kösd ki, csak akkor benne van hogy fel kell vállalnod egy ilyen konfliktust.

2023. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Alex Fly ***** válasza:
@6: háztól függ. Itt a lakások egy részehez van egy-egy kis tárolóhelyiség az alagsorban; akinek jutott, az tárolhatja ott a járművét. A többiek meg így jártak...
2023. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok az "így jártak" 🙋🏼‍♀️ van itt is tároló a földszinten, de teljesen tele van 🙃 a folyosón tűzvédelmi okokból nem lehet tárolni, lent van egy darab bicikli, de az protekciós. Úgy érzem maradok az erkély-ponyva kombinációnál, csak sajnálom szegény biciklit
2023. máj. 9. 13:19
 10/24 anonim ***** válasza:

#7!


Engem azzal csesztet az egyik lakó, hogy miért nem hagyom lent a lépcsőházban. Zavarja, hogy beteszem a liftbe. Akkor nem zavarta, amikor a fia liftezett a bringájával. :)

2023. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!