Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akad köztetek olyan, aki a...

Akad köztetek olyan, aki a hétvégén a lakóhelyétől távol rögzített workoutot?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Elvittétek valahova a bringát kocsival vagy vonattal vagy a helyszínen kölcsönöztetek? Merre mentetek, s miért épp oda? Az aszfaltozott vagy a földutak domináltak inkább?
2023. máj. 22. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

On dehoppanáltam. A bringa maga volt a zsupszkulcs!

A zsákfalvak domináltak. Meg a hülye kérdések.

2023. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Egy évfolyamtársammal rendszeresen országútizunk, szinte mindig Dél-Budán és környékén. Most viszont hazalátogatott a szüleihez Karcagra, aztán szombaton elmentem oda vonattal és tettünk egy 90 km-es kört. Ez még csak a harmadik alkalom volt, hogy vonattal vittem bringát (előző kettőnél Balaton-kört csináltam).
2023. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég régi 7vége volt. Vonattal mentem Baracskáig és onnan a Meleghegyre tekertemfel.

Azért oda mert voltam ott gyalog de akkor nem tudtam jobban körülnézni.

De bringával egyedül mentem.

Vagy 3órába tellt mire rávettem magam az indulásra.

2023. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor csinálom ezt. Vannak távol haverok is, meg jó a változatosság is. El szoktunk menni az Adriára is, tök jó hegyek vannak.
2023. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Majdnem. Elégesdze voltam már, amikor észrevettem, hogy teljesen laza. De nem vittem magammal szerszámkészletet, így nem tudtam rögzíteni -csak imádkoztam, hogy kibírja hazáig és ne essen le...
2023. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!