Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a RUSH...

Mi a véleményetek a RUSH kerékpárokról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kezdő biciklis vagyok és most keresek magamnak biciklit viszont nem szeretnék rá 100 ezreket költeni. Így találtam meg a RUSH márkát,de véleményeket nem és érdekelne a véleményetek.Pontosan a RUSH B337 Mg-t néztem ki. Ha tudtok kb 100 ezer környékén normális bicikli márkákat amik jók terepre azt is megköszönném. (ui. : Tudom hogy a szárezer nem sok egy jó bicikliét, de nem tudok többet sajnos rákölteni)

#kerékpár #bicikli #Rush b337-MG
2023. máj. 31. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha terepen (értsd köves, rázós terepen, hegyen-völgyön át használnád és nem sima földes, esetleg salakos úton), akkor ne vedd meg. Inkább gyűjts. Esetleg vegyál használtan, de ha meg használtan veszel 100ezerért, akkor rá kell költened egy csomót, hogy jó állapotba hozd.


Ha csak földes, salakos, sík úton használnád, akkor jobb híján megteszi, de sokat fogod átkozni az olcsó mechanikus tárcsaféket, az olcsó váltót (nem is írják, hogy miféle, csak annyit, hogy Shimano, de manapság már 3x7 sebességes váltóval nem igazán van új kerékpár, ez valami ezeréves raktárban ragadt Shimano váltó lehet).

A RUSH valami kínai "márka".


Egyébként azt láttad, hogy ez 17"-os méretben van csak? Az kicsi. Jó lesz az neked?

2023. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában 100-ért kapod meg azt a szintet, ami boltba és kocsmába járni való. Komolyabb, főleg rendszeres igénybevételre sokkal mélyebben a zsebedbe kell nyúlni.
2023. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mecsekben használnám heti 1x 2x, ez a másik ok amiért nem szeretnék drágábban mert nem használnám úgy ki. Teljesen jó lenne a 17"váz 160cm vagyok csak.
2023. máj. 31. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezt szeretnéd hallani (olvasni), de 100ezerért nem kapsz rendes biciklit, pláne ha mtb-t akarsz és a hegyekben akarod használni. Megveszed, aztán ez elkopik gyorsan (pl. lánc, fékbetét) az elromlik (pl. teleszkóp, váltó), aztán amaz (pl. fék) és az lesz a legkisebb gondod, hogy egy újabb bicikli árát költöd a szervizre, alkatrészekre, mert nem mersz majd vele sehova elindulni, attól tartasz majd, hogy elromlik útközben valami vagy szétesik alattad.

Ez van. Ennyiért nem kapsz rendes biciklit.

2023. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Jaj, viogorshopos? Szerintem eszedbe se jusson. Ennyiért, ha nincs több kapsz egy normális használtat.
2023. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!