Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire bírják a Rockrider...

Mennyire bírják a Rockrider biciklik az erdős utakat?

Figyelt kérdés
Bicikli vásárlás előtt állok és a dechatlonban kapható rockridereket néztem. Első Monti lenne nem szeretnék drágán venni mert csak heti 1x 2x használnám de még az sem biztos plusz még annyira meg sem tehetem ezeket a 200 ezres bicikliket. Ja és a Mecsekben használnám. Mi a véleményetek róla?

2023. máj. 31. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ST530 már vállalható, de az már közel van a 200000 Ft-hoz. Alatta nagyon gyengék. Túrázós felhasználásban bírni fogja az erdei utakat. Komoly igénybevételre, pl. ugrásokra nem alkalmas. Sajnos ennyi pénzért nagyon a kínálat aljáról lehet válogatni. Itt már annak örülni kell, ha az alkatrészek pontosan és megbízhatóan működnek.
2023. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg az értékeléseket a Decathlon honlapján. Több vélemény van és olyanoktól, akik használták is ezeket, nem olyanoktól, akik csak sejtik, hogy milyenek lehetnek ezek a biciklik.
2023. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MolotovPunk ***** válasza:
Nekem Rockrider st100-s első teleszkópos bringám van, használtam már földes bukkanós úton többször is vastag kerekekkel, azóta is jól működik. Persze tudom ez nem egy csúcskategória, de kisebb kátyús, földes utakat még elbírja azért. Erdőbe nyilván komolyabb gép kell, de attól is függ mennyire gyakran használod erdőben. Egyébként Btwin Rockrider kerékpárokban vannak komolyabb bringák is, csak azoknak az ára és strapabírósága is magasabb.
2023. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!