Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy elektromos biciklin...

Egy elektromos biciklin mennyi akkumulátor van?

Figyelt kérdés

Ha új akkumulátort akarok venni egy elektromos biciklire akkor az azt jelenti, hogy többet kell megvennem egyszerre?


Azt mondják, hogy drága dolog, rá kerestem, 10-15 ezer egy darab akksi... valahol olvastam, hogy több akkumlátor kell egy biciklire? Vagy hogy van ez?


2023. máj. 31. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
1db van.
2023. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van amelyiken több is van.

Tudnod kell a konkrét típust és úgy venned, ennyi tudással ne állj neki barkácsolni, mert kis semmitmondó cellácskák egymáshoz forrasztgatása közben könnyű Darwin díjassá vállni.

2023. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát biciklije válogatja. Neked pontosan milyen van?

Vannak olyan járgányok amikbe 12V-os savas akkumulátorokból kell 3 db. Azokból tényleg 10-15ezer egy db.


Amire a 2-es gondol azt inkább egyben kell megvenni egy a kerékpárhoz való akkupakkot kell venni. Ez viszont rohadtul nem 10-15ezer!

2023. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem semmilyen és nem is lesz.


Venni akartam egy használtat, de a hapsi menet közben eladta másnak :D

2023. jún. 1. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van. Sajnos az elektromos kerékpároknál az akkumulátor a fő probléma. Az ha lehal, akkor rohadtsokba kerül újat venni. Ezért adják el sokan. Te meg ha nem vagy résen, és megveszel egy leharcolt akkus példányt, akkor szívhatod a fogadat, mert abból az üzletből jól nem jössz ki.
2023. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez egy előre tervezhető költség, és ha nem azért veszel ebringát mert épp divat, hanem céllal és céllal használod, akkor nem kerül “rohadtsokba” én pl budapesten használom lótifutira a speed pedelecemet, és ha épp költségesebb javítás van, akkor is töredéke mintha egy autót kéne javítatnom. Nameg ritkábbak is az ilyen szervizek, mint egy olyan autónál amit 800ból kapnék.
2023. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az enyémhez állítólag 200-250+ ezer Ft egy új 36V/13Ah Li-ION, gondolom ettől csak feljebb vannak az árak...
2023. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan ez mint egy vállalati autó...

Akkor van értelme megvenni, ha már előre tudod, hogy x éven bellül csere és havonta lazán félre tudod rakni azt a pénzt, ami ha eljön az idő, ott van és csere...

Mióta így gondolkodom a közlekedési eszközeimről, azóta nincs olyan, hogy drága. És emiatt váltottam speed pedelekre a szaros astrámról már 4 éve, amit örökké csak szervizbe hordtam.

2023. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!