Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Idehaza kerékpárhoz tudok...

Idehaza kerékpárhoz tudok ilyen utánfutót vásárolni?

Figyelt kérdés
Olyan egytengelyes, könnyű, lehetőleg szabványos kerékpárkerekű utánfutóra lenne szükségem, amivel egy kb. 20 kg tömegű kis műanyag csónakot tudnék szállítani. Árul ilyet valaki idehaza? Esetleg gyárt ilyet valaki idehaza?

2023. jún. 1. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira egyedi igény, nem hiszem, hogy bárki is foglalkozna ilyen gyártásával, de ha vázlatosan le tudod rajzolni, szerintem bármelyik hegesztőüzem összedobja a vázát.
2023. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Beugrott, hogy volt/van valaki az országban, aki csinál, javít bicajokat. Konstruál, hegeszt, vág, fúr, fest, stb. és nagyon ügyes, szerintem valahol még meg is van az elérhetősége. Pest körül lakik, ha jól emlékszem. Megpróbálom felkutatni Őt, hátha elvállalná az utánfutó elkészítését.
2023. jún. 1. 12:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából fából sem nagy kihívás készíteni valamit e célra fillérekből


[link]


Itt az alap vázat átgondolva szerintem csónak szállításra tökéletes lenne, és ha esetleg te is pénzből élsz, kicsit jobban kijössz, mintha egy hegesztő vagy bringaépítő beleszámolja neked a 10.000res rezsióradíját a tervezéstől a kivitelezésen át mindenbe, mert szívességből senki nem fogja megcsinálni… szép gyalult lucfenyőből megcsinálod, ha nagyon időtállóra akarod, akkor vörösfenyő, a lehető legsötétebb vékonylazurral lekened, szép lesz, igényes képet adhat ha pontosan dolgozol és örök mint a szegénység :D

2023. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jól néz ki ez, csak attól tartok, ha lehúznék egy ilyet az aszfaltútról, akkor az darabjaira hullana szét a rázkódástól, főleg az, amelyiket én barkácsoltam össze. :-)
2023. jún. 1. 17:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek a kis kézikocsik, amikkel a csónakokat, kajakokat mozgatják kézzel. Ha szerzel egy olyat, akkor már csak a biciklihez csatlakoztatást kell valahogy megoldanod.
2023. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A fa rugalmas anyag, ha jól megcsinálod a csatlakozásokat, az életben nem hullik szét egy kis rázkódástól.
2023. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A németeknél elég sok ilyen van, csak rohadt drágán.
2023. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vizibiciklit! Két legyet egy csapásra!
2023. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez lesz majd a következő problémám, hogy a biciklit meg az utánfutót hogyan tudom majd szállítani a kis egyszemélyes csónakomban. Mégsem hagyhatom ezeket őrizetlenül a parton.
2023. jún. 1. 21:46
 10/14 NTBS ***** válasza:
Csináltasd meg egyedileg.
2023. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!