Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Pécsről el lehet jutni kerékpá...

Pécsről el lehet jutni kerékpárral Kozármislenybe úgy, hogy nem érintem a II. János Pál utat, és a Kanizsai Dorottya utat?

Figyelt kérdés
Azért szeretném ezt a két utat elkerülni, mert nagyon forgalmasak, és egy ponton nagyon emelkedősek, és nem tudnék hova félreállni. (Főleg úgy, hogy a II. János Pál út négysávos).

2023. jún. 4. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A Mohácsi úton át
2023. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy meg az 57-es autóúton kellene valahogy átrágnom magam. És ott is igen nagy a forgalom. Nem lehet esetleg valahogy a stadion felől megközelíteni?
2023. jún. 4. 14:50
 3/5 Pongi57 ***** válasza:

Én is a Mohácsi utat javasolnám. Üszogpusztai horgásztó felé mennék, és így az 58-as utat csak 100 méteren érinted. Ha nagyon tartasz az autóktól, akkor ezen a szakaszon feltolod a bringát a fűre. Vagy akár át is vághatsz a Spar felé.


A másik megoldás Kertváros felől kerülsz egy jó nagyot. Ekkor a Malomvölgyi úton kimész Péterpusztára - Kökényi út - Időjós út. Itt az a necces, hogy át kell tolnod a II. János Pál úton, ami 4 sávos és száguldanak az autók. Viszont utána a pápai úton Pécsudvard érintésével délről tudsz lekanyarodni Kozármisleny felé. Én biztos nem ezt választanám, de attól is függ, hogy Pécs mely részéből indulsz. Ha félsz az autóktól, akkor a II: János Pál úton átvágni neccesebb, mint az 58-ason. Szerintem.


A dombokat nem tudod kikerülni. Errefelé mindenhol akad egy-két erősebb emeélkedő. Ha nincs jó erőnléted, akkor legfeljebb váltasz elöl kis tárcsára, hátul nagyra és szépen komótosan felérsz. Én is így szoktam. :-)

2023. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pongi57 ***** válasza:
Első sorban jav.: 58=57
2023. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Polgárszőlő utcából indulnék.
2023. jún. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!