Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akik rendszeresen kerékpározto...

Akik rendszeresen kerékpároztok, szoktatok elektromos rolletezni is, vagy kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, elektromos rollerezni is szoktam.
Még nem próbáltam az elektromos rollert, de majd szeretném.
Nem próbáltam még az elektromos rollert, de nem is szeretném.
22 szavazat
 1/8 Alex Fly ***** válasza:
48%
Volt már eset, hogy adott helyre nem tudtam.kerékpárral menni -ilyenkor jól jött egy szabad Lime...
2023. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én próbáltam az elektromos rollert, de többször nem szeretmém.
2023. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbálnám
2023. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Kiprobalni kiprobalnam, de nem varosban.

Es soha nem veszek rollert, inkabb ebiket.

2023. jún. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Kipróbálni, és rendszeresen használni, nem ugyanaz.

A kerékpározás testmozgással is jár, az elektromos roller esetében sok a kérdés, sokan szeretik, mások nem, és ennek semmi köze a kerékpározáshoz.

2023. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Most vettem rollert,legjobb szórakozás😃 Persze biciklizem is.
2023. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám, mert minden érdekel, de a bringát sosem cserélném le. A mozgás, a szabadság az, amit a roller nem tud megadni. (A bringához képest.)

Az e-roller csak egy közlekedési eszköz, a bringa sport is. Nem is szabad a kettőt összehasonlítani.

2023. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkába is, meg a napi dolgaimat intézni is jó időben biciklivel járok. Hétvégén meg csak úgy szabadidős céllal tekerek. Ha valamit/valakit hozni, vinni kell, vagy rossz idő, hideg van, akkor ott az autó.

A biciklizésben számomra az az egyik legjobb dolog, hogy közben mozoghatok. Na ez az elektromos rollernél pont eltűnik. Ezen kívül egyesek nagyon veszélyesen használják. Esni is talán könnyebb vele, mint biciklivel. Számomra semmilyen szempontból nem vonzó.

2023. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!