Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárszakértők! Mi a...

Kerékpárszakértők! Mi a veleményetek erről a magyar bringáról? (Kruz bike company)

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég találtam rá, erre a magyar cégre és nagyon megtetszettek a kerékpárjaik stilusa, bevalom öszintén beleszerettem, ebben az árkategóriában nem találtam még ennél szebb kialakitást, azonban sajnos a technikai részében annyira nem vagyok otthon így ebben kérnék tőlletek némi véleményezést, hogy mennyire éri meg egy ilyen kerékpár ezt az árkategóriát illetve, hogy maga a termék olccsóságának van e valamilyen hátulütője.

Ha egyéni veleményeket (google vélemény) olvasok a neten szinte mindenki nagyon megvan elégedve már már kivételnélkül, marketingszerűen így nem vagyok benne bízos, hogy ezek valós visszaígazolások, vagy tényleg ilyen jó kerékpárt sikerült alkotniuk.



#kerékpár #bicikli #Diablo #Kruzbike #Diablo k7
2023. jún. 17. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
7-es agyváltó olcsó felszereltség. Boltba járni jó, sportolni nem.
2023. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem is írja sehol, hogy sportolni akarna vele. Sportoláshoz általában országútit vagy mtb-t vesznek az emberek, nem olyan biciklit, ami még hirdetve is "városi"-ként van.
2023. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


Igazságszerint a linken szereplő modelt már hosszabb túrákra, illetve hegyi kerékpározásra alkalmasként hirdetik.


[link]

2023. jún. 18. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Hogy mész fel egy hegyre váltó nélkül? Sehogy, max tolva.
2023. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a Diablo7re gondolsz, annak is csak 7 sebességes az agyváltója. Az városi közlekedésre van, nem hegyekbe.
2023. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezek csak szépek, de nem jók. Az egyik barátnőm párja vette ezt a Diablot. Nehéz mint a dög, és lomha. Szerintem felejtsd el.
2023. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel se hegyre nem mész fel, max. egy dombra. Szerintem ők is úgy értik, csak valahogy el kell adniuk és hülyén nézne ki ha azt írnák, hogy "dombnak fel", pláne, hogy azt már ellőtték a 3 sebességesnél (amivel meg dombra se mész fel, de meg kellett különböztetni valamivel az 1 sebességestől).

Hosszabb túra dettó. Bár kinek mi a "hosszabb". Van, akinek már 10km is egy "hosszabb túra".

Szóval a lényeg: ez városi használatra való a 7 sebsséges is, de városon belül se gondolj a budai hegyekre vagy a Citadellára.

2023. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!