Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a régi, felújitott versenykerékpárokról? (Facebike)

Figyelt kérdés

Van egy üzlet, ami pont ezekre a régi versenybicókra van ráálva.


[link]


[link]


Kinézetre nekem nagyon tetszenek, viszont nem vagyok benne bíztos, hogy megéri az árukat, valamint, hogy hosszabb időre használhatók.

Ti mit gondoltok erről?


Egyébként csak sima városi felhasználásra, esetleg kissebb túrákra használnám.



2023. jún. 18. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerülnek? Én nem látom az árakat a honlapon, de lehet, hogy nálam van a hiba.
2023. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Facebook linken láthatod
2023. jún. 18. 13:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek, jó fotókat készítenek, én imádom az ilyen bicókat, nekem is van egy. De a Facebilke nagyon drága irreálisan sok pénzt kérnek a bringákért. Én vettem egy leszakadt használtat alapnak 50-ért, 35-ből felújították, így lett 85-ért egy olyan bicóm amit ők 150-200-ért adnának.
2023. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok megint.

A lényeg: városi közlekedésre és kisebb túrákra kiválóak ezek a bicók. Ezek a szép acélvázak gyakorlatilag örök darabok, de a felszereltségük is még a tervezett elavulás előtti időben készült, szóval elég jól bírják. Természetesen gondoskodni kell róluk, de ez minden bicóra igaz :)

2023. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3


Viszont szerintem ebben az árkategóriában, jobban megéri használtat vásárolni, mint újat.

Én jelenleg abban a dilemában vagyok, hogy vegyek 200 ért egy újat vagy egy felujitottat ebben üzletben, szerintem egy felújitottal ,,többet" kapok a penzemért, mintha vennék egy tömeggyártott cuccot. Feltéve, ha korrekt az eladó. Úgyhogy e felé hajlok. Nyilván jobb lenne ha olccsób lenne, de nem igazán látok konkurenciát, akik szintén régi bicók felújitásával foglalkoznak.

2023. jún. 18. 13:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben az árban jobban jársz egy használt bicóval, egyértelmű. De ennél sokkal olcsóbban is ki tudod hozni, a Facebike drága.

Jófogi és a market place roskadásig van ilyen vintage outikkal, sokkal olcsóbban.

2023. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippet.
2023. jún. 18. 14:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon retro cuccok. Biztos nem adnék érte ennyi pénzt. Lehet kapni ennyiért sokkal modernebb bringát.
2023. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Az újabb és modernebb nem mindig jobb. Nekem van ilyen is, olyan is, de ezeknek a vintage bringáknak valahogy lelkük van, nagy élmény hajtani őket. :) Ezen felül jók és tartósak is, városi közlekedésre kiválóak. De az jogos, hogy ezek nagyon drágák, ennyit valóban nem érnek. Nagyon max 100 körül ki lehet hozni egy ilyen biciklit.
2023. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt is érdemes körülnézni:

[link]

2023. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!