Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Néhány ember vajon tényleg...

Néhány ember vajon tényleg nem hallja, hogy egy biciklis csenget?

Figyelt kérdés
Persze nem lenne baj, ha ekkora idióta lenne a többség, de amikor valami sérelem éri, akkor hirtelen megokosodik és jó megfigyelő lesz.
2023. jún. 19. 11:31
1 2
 11/15 Alex Fly ***** válasza:
68%
Igen, tényleg nem hallják. A kerékpáros csengő a világ egyik legfeleslegesebb dolga, a gyakorlatban teljesen használhatatlan. Csak azért kötelező, mert az elmúlt kb. 100 évben senki nem foglalkozott azzal, hogy miért is szerepel a kötelező tartozékok között...
2023. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 #11 : Ne vivceljünk már, biciklin is hallom, amikor csengetnek mögöttem. Úgy persze nehéz, ha valaki nem figyel...
2023. jún. 21. 13:06
 13/15 anonim ***** válasza:

#9!


De nem a kizárólag kerékpárúton!

2023. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Akinek be van dugva a füle, az mást sem hall meg.
2023. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hellmano ***** válasza:

Én több mint 30 éve tekerek a Balaton legforgalmasabb biciklis útjain. Igaz kb. amikor kezdtem, még senki nem tekert azt egyre több lehet az idióta és most kb. 5 éve mindenki "biciklis lázban" ég. Tekerni kell alapon megy mindenki össze-vissza. Már regényt tudnék írni az eseteimről, hogy mik vannak. Párat felsorolok, mik a kedvenceim.


- Mikor mennek az egész bicós úton és valaki hátranéz közülük, tudja, hogy pár mp és ott vagy, de megvárja, míg csengetsz és akkor ahányan vannak annyifelé indulnak el


- Csengetsz hátranéz és kiesik elég az út közepére, nem egy ilyen esetem volt, hogy majdnem átestem rajta, ahogy elém esett


- gyerekesek tényleg semmi szabályt nem tartanak be és 10 méterekről üvöltözik a gyerekének..ilyenkor mindig a szülőt vonom felelősségre, mert szegény gyerek nem tehet róla, hogy idióta a szülő és nem tanítja meg neki, hogy kell közlekedni


- jön veled szembe nyugodtan a sávodban, ilyenkor megkérdezem, hogy "te vagy az az idióta, aki autópályán is forgalommal szembe közlekedsz"?


- körülnézés nélkül lépnek ki a biciklis útra bárhonnan, mintha ott nem kellene körülnézni, ilyenkor megdícsérem és azt kívánom neki, hogy remélem átmegy rajtad egy kocsi egyszer, ha az úttestre is így lépsz le


Sorolhatnám napestig a dolgokat. Én betartom a szabályokat, akkor már miért nem tudja? Igaz én több vagyok, mint átlagos bicós. Olyan félprofi szintre teszem magam, tehát aki magasabb szinten van jóval egy sportos bicajosnál, de nem profi, aki ebből él. Én agresszív szoktam amúgy lenni és "szép" magyar szavakkal illetem a nem megfelően közlekedőket. Még problémám soha nem volt belőle, mert nem kis darab ember vagyok és ahogy leüvöltöm a fejét valakinek szerintem hirtelen köpni-nyelni se tud ijedtében, nem hogy vissza szólni. De azt mondom, ha ez az ára, hogy utána, majd meggondolja és nem szabálytalankodik többet, akkor megérte a dolog.

2023. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!