Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlanátok...

Milyen kerékpárt ajánlanátok nyári kiruccanásokhoz ?

Figyelt kérdés
Sima aszfaltra nem terepre és az ára is kedvező legyen.
2023. júl. 3. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

csak túrázáshoz?

elég a trekking féle kerékpár

2023. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima aszfaltra még véletlenül se vegyél teleszkóposat, mert felesleges. Drágább, szervizelni kell, plusz súly. Ezeknél általában a gumi is szélesebb és "bütykös", ami nehezíti a tekerést.

Vegyél pl. fitness kerékpárt.

2023. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a kedvező ár.
2023. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Trekking/kross vagy fittness.
2023. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak aszfalt, akkor valami fitness bringát nézz. Ha kedvező árat akarsz, akkor használtan keress.
2023. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lilluci27 ***** válasza:
Mennyi amennyit költeni akarsz rá? Amúgy csatlakoznék az előttem szólókhoz, egy trekkin vagy fitness jó lesz neked.
2023. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MGéza ***** válasza:
59%
Inkább trekking. A fitness könnyebb, de outi vagy endurance outi vázra épül, így nem annyira kényelmes hosszabb távon, felfogatási pont is jellemzően kevesebb rajta, persze, lényegesen könnyebb cserébe. 100k összeg alatt használt piacot nézegetnem, jó pár minőségi darabot árulnak, sőt új nem is nagyon van 100k alatt inkább fölötte és nagyon alap felszereltséggel.
2023. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7: ez azért szubjektív. Én trekkingen szenvedtem állandóan, 60 km után minden bajom volt. Országútin meg elmegyek 200 km-t probléma nélkül. Nekem sokkal kényelmesebb az az üléspozíció.
2023. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tothp ***** válasza:

8-as

Számtalan apróságon múlik, hogy mi lesz kényelmes. És nagyon sok ezek közül nem is nagyon korrigálható egy adott bicajon. míg a nyerget, kormányt tág határok közt lehet variálni, addig lehet hogy pont a váz geometriában van olyan eltérés, amit nem nagyon tudsz saját magadnak kényelmesé tenni.

Extrém eset: A trekkinggen a tripla lánctányér, szélesebb kerék miatt valószínüleg hosszabb a monoblokk. Szélesebben vannak a pedálok. Ez a 10-12 mm eltérés hosszú távon okozhat kényelmetlenséget. Elsőre fel sem tűnik.

2023. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Trekking vagy cross trekking.
2023. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!