Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti binrgások, tudtok...

Országúti binrgások, tudtok jó nyujtógyakorlatokat hátra?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem outizni, s a cskulyásizmom felső része eléggé be tud állni, jó lenne rendesen lenyújtani. Nézegettem gyakorlatokat a neten, de valahogy nem hozzák azt a felüdülést, mmint mikor a combomat nyújtom le. Nem találtam meg az igazi gyakorlatokat még. :) Meg azt már megtanultam az emberi testről, hogy minden-mindennel összefügg, lehet hogy ahhoz hogy ne fájjon a csuklyásizomom, a karomat kell lenyújtani, fene se tudja, nem értek hozzá sajnos... Ha tudnátok küldeni videókat vagy ábrákat, vagy bármi más tippet, hogy nektek mi jött be, az klassz lenne. :)

2023. júl. 13. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen széles a kormányod?
2023. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Ahhoz, hogy ne fájjon a csuklyásizom felső része, edzeni kell a csuklyásizom felső részét.

Nyújtásához a fej előre hajtása meg körbe-körbe mozgatása van.

2023. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. 44

2. Én nem szoktam külön edzeni, csak bringázom, szóval így kezdetnek megpróbálkoznék csak a nyújtással. :)

2023. júl. 13. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Cseréld le a kormányod azonnal. Sokáig szenvedtem én is, majd rájöttem, hogy túl széles a kormány. Nyújtsd ki magad elé a kezed párhuzamosan, majd mérd le hogy mekkora, és vegyél olyan széleset, nekem 42 centi volt, de a 38 az optimális. Azóta sokkal kevésbé áll be a nyakam és a vállam, volt régen hogy szédültem is.
2023. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Haha, az nekem 32, olyan keskeny szerintem nincs is :D
2023. júl. 13. 16:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem szenvedek vele rég, csak most vettem a bringát, csak párszor voltam tekerni még vele. Ezelőtt még nem használtam koskormányt, szóval szerintem teljesen normális hogy még fáj.
2023. júl. 13. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Van 36-os kormány is. Csak azért mondom, mert ez nem egy monti, ahol jó a széles kormány. Lehet a stucni is hosszú, be kell állítani mindent és sokkal kényelmesebb lesz, nem normális hogy fáj.
2023. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd ha megyek vele már 1-2 hónapja, és még mindig rossz, akkor sem fogok itt találomra lecserélgetni dolgokat, hanem elmegyek bikefittingre. Egyelőre remélem hogy az izomzatom tud megfelelően alkalmazkodni az új üléspozícióhoz, ezért kértem nyújtógyakorlatokhoz tippeket.
2023. júl. 13. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csak edzőteremben lehet edzeni az izmokat. ha valamelyik izmod fáj sportolás után, akkor azért, mert nem elég erős, azaz edzeni kell. A nyújtástól ez nem fog megszűnni.

De ha sehogyan se akarod edzeni, akkor edződik majd a biciklizéssel - már ha rendszeresen csinálod és nem havonta egyszer.

2023. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat tekerek, télen havi 4-500, nyáron olyan 800 km-eket.
2023. júl. 13. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!