Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen görgőt érdemes venni...

Milyen görgőt érdemes venni lakásba?

Figyelt kérdés
Télen is szeretnék biciklizni, így arra gondoltam, hogy veszek egy görgőt otthonra (max 100 ezret áldoznék rá). Viszont mindenhol azt hallom, hogy elég hangosak, én pedig társasházban lakom, minden oldalon szomszédokkal. Van esetleg tapasztalata valakinek, hogy mennyire zavaró a hangja, illetve van-e olyan típus, ami kifejezetten halk?

2023. júl. 14. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem direct drive (Kickr Core) trainerem van, az egyáltalán nem hangos. Viszont sajnos nem fér bele a megcélzott keretbe. Ár/értékben a Zwift Hubot dicsérik, de még az is 190k körül van a jelenlegi árfolyamon. Hagyományos görgőt még nem használtam, de javasolnám, hogy olvass és nézz teszteket néhány kiszemelt típusról. Ha esetleg hajlandó vagy többet költeni, akkor szerintem figyeld a Zwift hubot, hátha lesz akció! Olyan is volt, hogy egy strava challenge teljesítéséért járt 50 eur kedvezménykupon rá.
2023. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

...the average bike trainer will generate 65-73 decibels of sound. For comparison, 75 decibels is similar to the sound of a vacuum cleaner...

[link]

Az olcsóbbak gondolom hangosabbak is.

A Tacx olcsó görgőjéről pl. azt írja vki, hogy olyan a hangja mintha a falat fúrnák ( [link]

2023. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!