Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Váltós biciklinél melyik...

Váltós biciklinél melyik fogaskerékkel lehet használni maximum az első nagytányért?

Figyelt kérdés
3*8 As a rendszer és elöl 48 As tanyért szeretném használni a hátsó 18 As fogaskerékkel mert ez az áttétel a kényelmes a láncot még nem láttam hogy ferde lenne ennek ellenére lehet így használni
2023. júl. 18. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a keresztbeváltást az jelzi egyértelműen, amikor már hozzáér miatta a lánc a tányérhoz, ezt jól lehet hallani is. Szóval én úgy vagyok vele, hogy amig csendes, addig jó. :D
2023. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallani fogod, ha már nem esik jól neki. 8as rendszernél szerintem a 6os a max, ami egészséges a hajtásnak.
2023. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Alényeg,hogy soha ne válts keresztbe -ez ugye a nagytányér esetében a nagykónuszt jelenti illetve kistányérral a kiskónuszt. És ajánlott kerülni a közvetlenül mellette levő fokozatokat is...

Egyszerűen a külső (nagy) tányérral a sor külső 6, a belsővel a belső 6, a középsővel a középső 6 fokozatát használod és nem bonyolítod túl...

2023. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

E - Hátul

1 - 1234

2 - 3456

3 - 5678


Elöl: 1 a legkisebb

Hátul 1 a legnagyobb

2023. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tothp ***** válasza:
4-esnél a pont. Ez nagyjából le is fedi az összes lehetséges áttételt némi átfedéssel.
2023. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!