Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpár jobb az...

Melyik kerékpár jobb az alábbi kettő körül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2023. aug. 7. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A Gepida egy fokkal jobb váltórendszerrel rendelkezik, de igazából mindkettő alap, belépő szintű trekking. Nem adnék +90 ezret a 6000-es Deore váltóért.
2023. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Váltóban a hátsó tök ugyanolyan XT. SHIMANO XT RD-T8000 Az első váltó mindkettőnél 6000-es Deore: FD-M6000/FD-T6000. Az M és a T között ha jól tudom annyi a különbség, hogy az egyik felülhúzós, a másik oldalhúzós működtetésű.

Váltókar. Na itt van minimális különbség. A Gepidánál Deore-Alvio párosítás van. Nem is értem, hogy miért... A másiknál Deore-Deore.

Fék: a Gepida 400-as Shimano, a másiknál 275-ös Tektro. (Ezekkel nincs összehasonlítási alapom, hogy mekkora különbség lehet köztük.)

Árban 35e a különbség, ami szerintem nem sok. Nem ott venném, amit linkeltem, csak a specifikáció miatt raktam be. Az egyik 325 lenne, a másik beüzemelve 290.

2023. aug. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!