Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen szintű defektvédelem a...

Tmocil kérdése:

Milyen szintű defektvédelem a hard-case?

Figyelt kérdés

Mármint mennyire számít jónak?

Azt írják, hogy defektvédelem tipusa Hard case, az jónak számít kerékpár külsőben?



2023. aug. 10. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A linket meg majd a názáreti Jézus hozza?
2023. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy az egy defekttűrési kategória.

Ha a link is fontos, akkor itt:

[link]

2023. aug. 10. 12:39
 3/13 A kérdező kommentje:

Az nem baj, hogy ez amit rendelni szeretnék ez 28×1.25-ös, a régi külső pedig 28×1.5-ös? Minden más adat stimmel.


Vagyis a régi külső:

28×1.5

700-32c

32-622

2023. aug. 10. 12:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyártó máshogy nevezi a defektvédelmét, gyártón belül is van sokféle fantázianév, ez is egy a sok közül.

Ez egy gyártói felcímkézett gumi, valószínűleg valami OEM tucattermék, amire ráírták, hogy Bontrager. Inkább kerülném. Milyen biciklire kell és milyen útviszonyokra? Ez egy aszfaltra való gumi, országúti vagy fitness biciklikre.

2023. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Városi kerékpár. Kizárólag aszfalton, kerékpárúton, főúton használom. Napi 26km munkába és vissza. Az út menti fűnyírók ráverik a fűkaszával a királydinnyét, amit nem jól takarítanak le. Néhol a főúton esetleg üveg szilánkok előfordulhatnak baleset után.
2023. aug. 10. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked nem országúti gumi kell, hanem túragumi, aminek erős defektvédelme van. Ilyen pl. a Schwalbe Marathon (Greenguard). Van belőle 32-es és 37-es is.

[link]

2023. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Városi kerékpár, vagy fittness, vagy trekking, nem is tudom, amolyan köztes bicaj. Ez egy 35 éves Hercules bringa, ami fél éve került hozzám. 35 éve ezek a kategóriák nem is nagyon léteztek. Kimondottan nagy 63-as vázméret vékony gumi jellemzi. 30-35 km/h átlagot szoktam vele menni. A forgalomban nem igazán tekerek, sem patkára fe-le. Kimonfottan sima, jó minőségű utakon járok.A sebesség is fontos számomra.
2023. aug. 10. 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket hívták anno "félversenynek" is, pedig ilyen kategória igazából nincs. Nekem is volt egy hasonló, sosem tudom, minek nevezzem. Akkor egyszerűen váltós bicikli volt. :) Utolsó éveiben folyton defektet kaptam vele, általában királydinnyétől, aszfalton. :(

Most van egy "szintén zenész", 37-622-es, nulla defektvédelmű gumikkal, de a Slime defektgátló folyadék egyelőre megmentett.

2023. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Egy Strava linket azért megnéznék arról a 35-ös átlagról.
2023. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Schwalbe Marathonnak kimondottan jó a gördülési ellenállása, simán hozza egy felsőközepes országúti gumi adatait, csak éppen bombabiztos defektvédelme van. A súlya meg gondolom annyira nem számít egy 35 éves biciklin.
2023. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!