Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha 3 hete letekertem 140km-ert...

Ha 3 hete letekertem 140km-ert, illetve 2 hete 80-at, akkor hétvégén fog menni a Balaton kör egy nap alatt?

Figyelt kérdés

Ismerősökkel megyünk, Ők nem készültek semmit, én az utóbbi 3 hónapban hétvégente elmentem hosszabb távokat tekerni, folyamatosan növelve a távokat, végül 5x mentem 100km fölé, és 2 hete tekernem 80-at, minden esetben úgy éreztem, hogy bőven van bennem még tartalék, a seggem sem fájt :D, a kezeim és a csuklóim sem, minden órában megettem egy energiaszeletet és folyamatosan ittam.


Viszont 2 hete nem tekertem semmit leszámítva 2x2 órát, szóval nem tudom, hogy bevállaljam-e.


Cél idő nincs.


2023. aug. 10. 15:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a hosszabb távokat a Balaton északi partján tekertem le, hogy szokjam a dombokat.
2023. aug. 10. 15:32
 2/14 anonim ***** válasza:
2023. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vállald be nyugodtan! Simán menni fog.

Ennyi tapasztalattal te leszel a csapat húzóembere!

Ha van kitartás, akkor kb bárki meg tudja csinálni. Én az unalom miatt nem csinálom meg mostanában már a kört. Csak mész-mész-mész-mész-mész-mész és mész. Főleg a déli parton jön rám idegroham. 2 percenként nézem a síneket, hogy mikor jön már egy vonat, felszállok és hazamegyek, vagy aláugrom, csak valami legyen már :DDDD

Ha szeles lesz a nap, akkor úgy válasszátok meg a kör irányát, hogy a vége felé hátszél legyen.

2023. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem menni fog, hajrá. :) De azért arra készülj, hogy azt a fenekfájst nem úszod meg, ekkora távon már elő fog jönni. :D

Javaslom izotóniás ital és energia gél fogyását, tényleg rengeteget segítenek! Nagy kajálásra meg ne alljatok meg, csak rosszabb lesz utána, meg idő sem lesz rá. Vigyetek 1-2 szenyát, műzliszeletet.

Hajrá! :)

2023. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelni, hogy a sok víz mindig ugyanazon az oldalon legyen!
2023. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja hát 15db energiaszelet, 2 energiazselé, és 2 energiashot már be van készítve mást nem tervezek fogyasztani, a kutakat nagyjából feltérképeztem a környéken, szóval már csak az van hátra, hogy letudjuk :D
2023. aug. 11. 15:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt akarjátok megkerülni?
2023. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennyi energiaszeletet ne egyél, full felesleges :D én tegnap voltam, kettőt ettem összesen, plusz egy gél, meg izotóniás italt ittam, pont elég volt. Előtte persze egy rendes reggeli lecsúszott.
2023. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jók ezek a cuccok, de túlzásba vinni sem egészséges.
2023. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá ennyire, nem annyira vészes a Balcsi kör mint amennyire hosszú.

Fejben előbb el fogsz fáradni mint fizikaileg.

Főleg ha a többiekre kell állandóan várnod.

2023. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!