Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cross-trecking kerékpárt...

Cross-trecking kerékpárt keresek 200.000 Ft-ig, tippek?

Figyelt kérdés

Ez milyen szerintetek,megérné?

[link]


Mit gondoltok a decathlonos kerékpárokról?

Városban használnám munkába menet (10 km), illetve hétvégente túrázásra.



#Decathlon #Kellys #cross trecking #új kerékpár #új bicikli
2023. aug. 18. 10:45
 1/3 MGéza ***** válasza:
Az a baj, hogy ennyiért pont belőtted magad abba az ársávba ahol érdem különbséget nem fogsz tapasztalni a modellek használhatósága között. Az egyetlen feltűnő extra a Kelly's 10-hez képest a mechanikus tárcsafék, ami nem igazán számít sokat. Mondhatnám még a villát, de igazából mindkettő hasonló kategóriát képvisel. Dekás kerékpárok is jók arra, amire te akarod használni. Nyugodtan mondhatom hogy előnynek számít a most pont keret határán kapható 700 javára az egy első tányéros rendszer, illetve ez kicsit jobb mint a Tourney, azon kívül sok minden nincs, talán túrához, munkába járáshoz kényelmesebb az uniszex geometria.
2023. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma voltam egy kerékpár-boltban (Budapesten), amíg várakoztam körülnéztem. Nagy a választék és meglepő módon már kb. 160 ezer ft-tól kezdődően vannak (szerintem) vállalható bringák, és ott be is állítják neked. Akciók is vannak.

Nézz körül:


[link]

2023. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MGéza ***** válasza:

Ennyi pénzért, szerintem ez még best buy, ha megkapod akciósan:

[link]

2023. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!