Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az egyedül, magányosan bicajoz...

Az egyedül, magányosan bicajozós pasik miért egyedül tekernek? Nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés

Csomó tökre aranyos pasit is látok, csak éppen azt nem tudom hogyan lehetne velük leállni beszélni.....

Elsuhannak mellettem és utána valszeg nem is látom őt többet. 🥺

Essek el előttük, vagy hogy? 😇


2023. aug. 20. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Mert valószínűleg nem társas kikapcsolódásra vágynak, hanem sportolásra, vagy szimplán hogy eljussanak A-ból B-be.
2023. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Bicajozó pasi exbarátnőjeként: nem minden nő szeret biciklizni, pláne nem sportos férfiak tempójában. Egyébként meg ő se jött el velem aerobikozni (nyilván), és így van ez jól. Nem kell mindig mindent együtt csinálni.
2023. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező! Ha elbicajoznék feléd, szivesen megállnék pár szóra, esetleg kérnék friss vizet a kulacsomba. :)
2023. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

Hát én ugyanígy vélekedem az egyedül, magányosan bicajozós csomó tökre aranyos csajsziról. :)

Amúgy az esetek döntő többségében megyek valahova biciklivel, nem csak úgy céltalanul tekerek egyet. Olyankor meg nem szoktam a biciklizős idegen csajokat leszólítani. Nehéz is lenne, hiszen, pont ahogy írod, csak elsuhanunk egymás mellett. Olyan barátnőm még nem volt, akivel rendszeresen együtt bicikliztünk volna.

2023. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Állj neki "szerelni" a kerékpárodat! Akkor megállnak... akarom mondani megállunk. Na nem a csajok miatt, hanem mert szerelni kell valamit. :D

Ha már megáll, akkor lehet vele talán mit kezdeni. :)

2023. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
azért mert a csajok lassuak , barátnővel csak úgy lehet tekerni ha ő rásegítéses biciklivel jön ami 25km/h fölött is rásegít
2023. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
A csajok nem mindig lassúak, én az egyik nap egy kerékpárúton villanybicóval nem bírtam utolérni egy bringás csajt, pedig 30 km/órával mentem utána! 😮💪🏻😊
2023. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

"kerékpárúton villanybicóval ... 30 km/órával mentem

... 💪🏻"

Büszke lehetsz magadra te gyökkkkér!

Az már segédmotor és azzal meg nem kéne csapatni kerékpárúton, legalábbis lakott területen semmiképp sem!

2023. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

Nem lakott területen volt.

Amúgy meg gyökér aki mondja!

2023. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg próbálkozz spontán gyorsulási versennyel:) De lehetőleg ne azokkal, akik full sportos szerkóban, outival repesztenek fénysebességgel...
2023. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!