Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton kör montival vagy...

Balaton kör montival vagy országútival?

Figyelt kérdés

Két hét múlva tervezek megtenni egy Balaton kört 1 nap alatt. Az edzettség megvan hozzá, de sosem tekertem még a Balcsin. Van egy motim és egy országútim. Utóbbival sokkal gyorsabban lehed haladni, könnyebb dombot mászni stb., utóbbival viszont sokkal kènyelmesebb a teló miatt a rossz utakon haladni. Nem ismerem a balatoni kerékpárút állapotát így nemtom melyik lenne az ideálisabb. Országútitól a defekt miatt tartok picit mert nincs olyan hordozható pumpám ami 7-8 bar nyomásra fel tudná fújni a kereket ha belsőt kellene

Vélemènyek?


2023. szept. 8. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szigliget és Badacsony környékén le kell lassítani országútival, mert nagyon rossz az út. A többi rész nagyjából járható, inkább a gyalogosokkal lesznek problémáid, de az nem függ a biciklidtől.
2023. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg még egy csomó helyen vacak.

Nincs jó döntés, valahol ez a jobb, valahol meg az. Minden van a Balaton körön, én még vállon is vittem egyszer :D

2023. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a dilemmában voltam nemrég, csak egy trekking és egy outi között vaciláltam. Végül a trekkinget választottam, és nem bántam meg. Azért sokszor elég vacak az út. Igaz így lassabb voltam, de az outin szerintem nagyon fájt volna az a 200 km....
2023. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!