Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen márkájú kerékpárotok...

Milyen márkájú kerékpárotok van, és általában hol kerékpároztok? (aszfalt, földút, stb...)

Figyelt kérdés
Hosszabb túrákra is jártok bringával? Ha igen, milyen gyakran?
2023. szept. 18. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

Gepida.

80% aszfalt, 20% földút, vagy erdei ösvény. Durva terepen nem járok. Napi munkába járásra használom + néha hétvégente a város körül kerülni egyet. 20-30-40 km-nél távolabb nem szoktam menni.

2023. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Giant

Nagyobb részt aszfalt- vagy dűlőút, kisebb részt murvás út, erdei ösvény.

Általában 40-80 km távot megyek (szintkülönbségtől is függ), 100 felett csak kb. évi 8-10 alkalommal!

2023. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Lapierre monti, Planet X gravel, Merida trekking, és egy noname trekking. Kb. 70% aszfalt, 30% terep lehet az arány. Terepet jobban kedvelem. Évente pár alkalommal összejönnek hosszabb, egész napos tekerések, és általában egy alkalommal egy több napos túra. Idén a csomagos túra sajnos elmaradt. Sajnos időben nagyon be vagyok korlátozva. Az éves táv kb. 80%-a a munka utáni, rövidebb tekerésekből adódik össze.

Amúgy ebből egy vagy két bringát el fogok adni. A Meridának és talán a Lapierrenek is mennie kell. Viszont újítani fogok egy szíjhajtásos, agyváltós bringát a gondozásmentessége miatt. Az lesz a futkározós, munkába járós.

2023. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

veterán, mindegyikből kettő felújítva, egy nekem egy az szzonynak együtt krúzolunk a balatonon időnként:

csepel camping, csepel tura, csepel tihany,


országíti:

Merida Scultura Endurance 4000


mtb

Merida big nine 3000


és munába járós

Elops 920 E

2023. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Per pill egy ősrégi, aluvázas Kettler. Napi, rövid használatban, munkába-boltba járáshoz, alkalmanként kisebb kirándulás (20-30 km). Nagyrészt aszfalt, kis részben murva. Télen-nyáron. Megy, mint a szél.:)

Vettem mellé egy Caprine trekkinget (mert a Kettlert futkosónak szántam), de egy év múlva eladtam, mert dög nehéz acélvázas volt és nem is túl kényelmes.

Ezek előtt majdnem 30 évig használtam egy "félverseny" jellegű retro bicajt (Biria), azzal lenyomtam 70-80 km-eket is és mindent kibírt, szinte nulla szervízigénnyel. Imádtam. Ellopták.:( :(

2023. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Merida, Trek és Neuzer. Mindenfelé.
2023. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 MolotovPunk ***** válasza:
79%
Rockrider terep MTB kerékpárom van, aszfalton és kisebb terepen szoktam használni főleg a városban ahol élek. Ritkábban kisebb túrákra is szoktam járni vele.
2023. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

BMC crossfire napi munkába járásra. Gyárinál keskenyebb abronccsal (32x622), megy mint a golyó.


Főleg aszfalt, ezzel a majdnem-virslivel (meg 6 atmoszféra nyomással) nem jó érzés a földút. Ha nem bejárás (15 km egy irányba), akkor 30-45 km-eket kerülök.

2023. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

Author, országúti

CYCO, mindennapi használatra

2023. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nemtom, levakartam róla minden ragacsot, hogy ne ingerelje Ronaldót a munkára. Mindig arra és ott megyek amerre szükséges.
2023. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!