Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gravel és cyclocross kerékpáro...

Gravel és cyclocross kerékpárokat ki használja?

Figyelt kérdés
Úton, utcán, hegyekben sehol sem látom őket, viszont minden biciklisboltban rogyásig vannak hatalmas választékkal mintha mindenki olyat akarna venni.
2023. szept. 23. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Például én. Nem tudom, merre bringázol. Én látok belőlük viszonylag sokat.
2023. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én látok sokat, nekem is volt mindkettő. Tavaly voltam két gravel versenyen, mindegyiken volt vagy 100 versenyző. Utcán lehet, hogy észre sem veszed, mert van, aki aszfalton vékony kerékkel használja. Úgy meg majdnem ugyanúgy néz ki, mint egy sima országúti.
2023. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát országúton használják ?
2023. szept. 23. 20:07
 4/7 MGéza ***** válasza:
61%
Leginkább ott, de gyengébb terepen is előfordulnak. A gravel egy értelmes alternatíva a rossz minőségű magyar aszfalton, ha valaki csak úgy magának teker.
2023. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Hat en eleg sok gravelest latok.
2023. szept. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Leginkább terepen, de aszfalton is előfordulnak, hiszen általában aszfalton át jut el az ember a terepre. Kevesebben laknak földút mellett, mint aszfaltozott út közelében.
2023. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pl én. Általában könnyű terepen, vagy rossz minőségű aszfalton, illetve kedvezőtellen időjárásban.
nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!