Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Stravan lehet útvonalat...

Stravan lehet útvonalat rögzíteni úgy, hogy az út közepén vonatra szállok biciklistől, de nem szeretném ha ez a táv benne lenne az össztávban?

Figyelt kérdés

És persze nem szeretném leállítani az útvonal rögzítést....

Két, viszonylag rövid távot biciklizek külön településeken rendszeresen, köztük vonatozom. Viszont nem akarnám külön mentegetni a két távot, de azt sem akarom, hogy a vonatozás biciklizésnek tűnjön...



2023. okt. 7. 00:37
1 2
 1/13 TR75 ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nyomsz egy sima stopot (nem finisht), amikor felszállsz a vonatra, majd egy resume-ot, amikor leszállsz, akkor így rögzít.
2023. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy szünetelteted a rögzítést, ahogy az 1. mondja, vagy felveszed külön a két részt és később összerakod. Fitfiletools.com-on pl.
2023. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 MGéza ***** válasza:
100%
Igen, pont ahogy az első írja. Én se szeretem, ha valami lépcső vagy egyéb akadály miatt le kell szállnom és spd cipőben kell átevickélnek 200-300 métert, amit belemér az átlagba. A piros nyíl alakúra mérés közben rányomsz akkor pause állapotba kerül a mérés, ha megint indítani akarod akkor meg resume.
2023. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet, stop-ra kell nyomni, nem finishre.

Ha elindulsz, akkor resume-re kell nyomni es folytatja a nyomkovetest

2023. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most kipróbáltam.

A két pont - stop és resume - között lesz egy egyenes a térképen.

Ez amúgy mire jó? Amúgyis összesíti nekeed ha 18 darabban van akkor is....

2023. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MGéza ***** válasza:
#5: Összesíti, de ez egyenes, a pause állapot nem lesz benne az átlagban. Nekem az egyik szokványos körömön van egy rész ahol fel kell mennem egy gátra, majd a túloldalán sóderes részen 15km sebességgel döcögnöm olyan összesen 400métert, elég tisztességesen lehúzná az átlagot az a cirka 3 perc, illetve le is húzza, néztem szüneteltetés nélkül is.
2023. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6!


Az ilyenekre találták ki a Quartile formulákat.

Ha 400 méter 15 km/h-val nagyon lerontja az átlagodat, akkor nagyon kevés lehet az a táv, ahol gyorsan haladsz. Matek. :)

2023. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MGéza ***** válasza:
#7: Erre szokták azt mondani hogy azt se tudod merre megyek, hány ilyen szakasz van de te láttatlanban megmondod a frankót.
2023. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Azért össze ne vesszetek!

Engem mondjuk nem érdekel, hogy milyen átlagokat látnak mások, én tudom, hogy mikor milyen szituban vagy terepen mentem....


Egyszerűen nincs kedvem annyiszor leállítani, elnevezni, elmenteni, új mérést indítani, és közben még arra is koncentrálni, hogy ne felejtsem el mindezt.


Ja de kicsit érdekel a ki mit gondol is... Ha rögzíteném, hogy 100 km/h-val robogok (a vonaton), úgy felhúzná az átlagom, hogy magam is szégyellném magamat. :)

2023. okt. 13. 09:12
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha rögzíteném, hogy 100 km/h-val robogok (a vonaton"

Na pár éve egyszer volt egy autós túránk aminek a nyomvonalát rögzítettem, mert olyan eldugott helyeken jártunk hogy jó volt visszanézni később.

Nem tudtam a km órámról kábellel leszedni a gpx-et, ezért feltettem a stravára és onnan töltöttem le.

Persze a hülye fejemmel elfelejtettem privátra állítani, így az összes szegmensben abban a kb 500km-es körben minden KOM-ot "megdöntöttem".

Hát kár hogy nem csináltam az üzenetekről másolatot amiket kaptam. :D

A "k. anyádat" volt a legfinomabb megfogalmazás :D - teljesen jogosan.

2023. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!