Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Postás biciklire melyik a...

Postás biciklire melyik a jobb kerék acél vagy alu?

Figyelt kérdés
Rengeteg gödröt, patkát kell kibírnia hogy ne legyen 8-as benne.

nov. 12. 12:08
 1/9 anonim válasza:
92%
Duplafalú alu szerintem jobb választás.
nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is alu duplafalú
nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
84%
Használatban levő kerékpáron ma már az acélfelninek nincs létjogosultsága. Az alu minden paraméterében jobb.
nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahogy nézegettem nem is árulnak már acélt.
nov. 12. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Na pont azt akartam írni hogy én nem is tudom mikor láttam utoljára boltban acélt.

Sajnos a duplafalu alu sem bírja. Nekem évi 1-2x kell centrirozni.

Ha lehet, akkor valami erősebbet vagyél, vastag gumival - ami még elfogor a vázban.

nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát gondoltam azt nem kell mondani hogy aluból valami jófélét vegyen... Esetleg tehetsz bele valami vékonyabb instertet(tökömsetuggyahogyhíjják),ha gyártanak abban a méretben ami neked kell. Amugy meg ja nagyobb gumi,illetve egy küllőkulcs nem árt. Nem olyan elképesztően bonyolult az a centírozás
nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tothp ***** válasza:
100%

Azt hittem, tudok valami okosat ideböfögni. De már mindent elmondtak a többiek.

Ha jól emlékszem Remerx felnijeim voltak a cargo biciklimen 1,75 körüli méretű Schwalbe gumikkal. Alkalmanként a két gyerekkel simán 200 kiló felett volt a gördülő súly. Csak nagyritkán kellett belenyúlni a centírozásba.

nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked ballonos, alacsony nyomású cruisergumi kell. A legballonosabb amit bele tudsz rakni. Felniből alut, mert úgyse kapsz mást és duplafalú szegecseltet.


A gödröket kerülgesd, padkára ésszel kell felmenni, nem durr bele. Ha lenne első teleszkópod az neked sokat segítene ebben, mert nagyon meg tudják pakolni az elejét a bedobálóspapír-kihordók is. Súly tekintetében már nem oszt-nem szoroz úgysem.

nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infokat, a gumira például nem is gondoltam hogy ennyit számít.
nov. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!