Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet esélyem így a Super...

Lehet esélyem így a Super Randonneur címre 2024-ben?

Figyelt kérdés
Konkértan BRM teljesítménytúrán még sosem voltam, viszont 200 km-es utakat rendszeresen teljesítek, nagyjából havi egyet. 300 km felett csak egyszer mentem, nyilván elfáradtam, de azért nem volt igazán extra megerőltetés. Mennyire extra ehhez képest a 400k és a 600k? Milyen keresztedzést érdemes végezni?

nov. 14. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Fuhh, hát nem hiszem hogy sokan vannak itt akik 400 meg 600 kiliket tekernének. :D Nekem 200 az ami még belefér, a felett igazából már unom is, nem is akarok többet. Simán bírnám még, de nem látom már értelmét. Igazából már olyan 150-nél elekzdek unatkozni. :D

Visoznt ha tudtál menni 300-at, akkor szerintem már nem igazán van határ, onnantól inkább kitartás kérdése a dolog. Szerintem ezen a szinten nem is edzeni kell már erre, hanem inkább az izmaid egészségére figyelni. Megfelelő tápanyagbevitel, vitamonok és nyújtani, nyújtani, nyújtani.... Meg ugye jól felkészülni az útra, izotóniás ital, energiagál, proteinszelet, stb... De ezeket már nyilván tudod. :)

nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
Hát, azért a 600 eléggé extra a 30-hoz képest. Számold ki, sokkal hosszabb távon, ha meg-meg pihensz közben, úgy 20 óra aktív tekeréssel 30km/órás átlagot kell tartanod. Az azért nem gyenge.
nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 A tavalyi 600-ason 40 óra volt a szintidő, ami nagyjából 15 km/h átlagnak felel meg. Nem gondolnám, hogy ekkora távon tíz óránál több pihenő kell bárkinek, 30 óra aktív tekeréssel az átlag már csak 20 kmh körüli, amit valószínűleg simán hoz egy olyan, aki ilyesmiben gondolkodik.
nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!