Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miben különbözik a Csepel...

Miben különbözik a Csepel Budapest A és B váz?

Figyelt kérdés

Eddig azt találtam, hogy az A-nál van hátul V-fék, B-nél nincs. Elöl mindkettőnél van.

A-nak a lánckerék magassága alatt van a vázmerevítés B-nél fölötte egy kicsivel. B-nek nincs behegesztve ez a háromszög, A-nál nem tudom.



#Budapest A, Budapest B
nov. 24. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
A váz tképpen lényegtelen, a B váltós, az A egyszerű kontrás.
nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőből van sima kontrás, N3-as kontrás és rendes láncváltós is.
nov. 24. 21:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, a B-nél biztosan nincs láncváltós, mert nincs V-fékhely azon a vázon.
nov. 24. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Láncváltós váznál a hátsó villa sem ugyanolyan mint a kontrásnál mert másképp megy bele a kerék és a szélessége aem ugyanakkora.
nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A láncváltóshoz mindig van V-fékfül. A kerékszélesség nem szokott zavarni senkit, beszerelik a nagyobb helyre a kisebbet és összehúzzák a villát.
nov. 24. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként miért érdekel? Nekem sima kontrás van, az a 3szög nincs behegesztve, a műszaki bolt kirakatában van egy ugyanolyan kontrás mint az enyém, még a színe is ugyanolyan, azon be van.
nov. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!