Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kinek milyen véleménye van a...

Kinek milyen véleménye van a CST külsőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem az elsőm 11 évig bírta, kb 10.000 km volt benne: [link]

Most pedig ilyenre váltottam: [link]


jan. 25. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt CST Salvo. 37 széles a trekkingemen amivel gyakorlatilag mindenhova is jártam.

Hát elég kemény az a gumi, ezért néha azért csúszkált. Oda kellett figyelni a kanyarodásra murvásabb, vagy taknyos úton.

Viszont tartós, alig kopott valamennyit a szintén cirka 10000 km alatt amig használtam és soha nem volt vele defektem. Pedig még törött üvegen is átmentem vele (nem direkt).

jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Országútin van fent egy olcsóbb darab, ami méret a gumin van nem teljesen fedi a valóságot,de ezen kívűl nincs vele rossz tapasztalat
jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TR75 ***** válasza:
61%
Én is sokáig Salvót használtam, defektem nem volt vele, gyakorlatilag átment mindenen. Kanyarodni csak ésszel szabad vele, mert tényleg hajlamos kicsúszni.
jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Pont olyan mint az összes többi.
jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
4 akkor még nem volt jó gumid!
jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

90es években 2000res elején outin panasonic gumikat használtam, annak a minőségét semmi meg se közelíti

Montin szeretem a CST-t, de outin jelenleg pireli van, oda nem tennék alsó polcost.

febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Vagy csak nem bringázik annyit, hogy érezze a különbségeket.
febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!