Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapest agglomerációjában...

Budapest agglomerációjában vagy külső kerületeiben elő kerékpárosok! Ti milyen gyakran kerekeztek át a főváros vagy az agglomeráció ellentétes végébe?

Figyelt kérdés

Tehát pl. XVI. kerületi lakosként Budakeszire vagy diósdiként Szentendrére stb.


Azokhoz szól a kérdésem, akik nemcsak képesek rá, de rendszeresen tekernek is olyan távokat, ami egy ilyen útvonal oda-vissza lefedéséhez szükséges (min. kb. 60-70 km), függetlenül attól, milyen kerékpárral nyomják.


Elsősorban hobbi kerékpárosok válasza érdekel, de esetleg arra is kíváncsi vagyok, van-e, aki gyakran tesz meg ilyen útvonalat ingázás céljából.


jan. 26. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszonylag ritka, hogy valakinek ennyire messze akad dolga. Ha meg hobbitekerés, akkor a városon keresztül jellemzően nem annyira élvezetes. Még a Duna mentén talán oké.
jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy-két havonta elmegyek a XVI. kerület közepéről Csepelre rokonlátogatás végett. Nem az a gond vele, hogy sok és elfáradok, hanem hogy sok idő.


Szóval nem tudom, mi neked a rendszeres, de szerintem ilyen 30-40 km-es távra a városon át hetente vagy gyakrabban bicikliző tagot kis valószínűséggel fogsz találni.

jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csepelről járok melózni iv kerület legészakibb részére, napi szinten, ha ez számít neked :D
jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És össze-vissza kacsázol az utcák és lámpás kereszteződések közt, vagy van kb egyenes (kerékpár)út ami a dunaparton megy neked végig?
jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Belvárosban sosem tekerek. III. kerületben lakom, Római-part, Újpest, Budakalász-Szentendre (utóbbi csak kirándulásképpen) sugarú körben szoktam közlekedni, kerékpárutakon és kisebb forgalmú utcákban. Régebben, fiatalon mentem Újpestről Tahiba (Leányfalu után a 11-es úton), Szentendrei-szigetre, Csobánkára (Pomázon át), Dömörkapu környékére, meg egyszer Dobogókőre.
jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4- vagyok,

Én az a sajnos egyre ritkább bringás vagyok, aki nincs útban az autósoknak szinte soha… akinek meg kell adni az elsőbbséget annak azért mert megkapja, aki elől el kell kotródni annak azért mert elkotródok előle, a többségnek meg azért mert belvárosban nemes egyszerűséggel én vagyok a gyorsabb.


Amúgy egy rose gravel 622 -23 gumikkal


Kedvenc útvonalaim átvágnak a Józsefvároson és a VII kerületen, de hazafele

Leghosszabb mentett útvonalam 27.1km, tehát naponta legrosszabb esetben 54km.


Reggel a sötétben kb 1óra 40perc az út, hazafele simán lefaragok ebből 20percet.

Ha síkos, akkor értelemszerűen nem bringázom, de szerencsére ritka.


De am csak hétfő-szerda-péntek.

Kedden és csütörtökön tömegközlekedek és olvasok. Illetve ez csak akkor játszik, ha műhely munka van ami egyhuzamban olyan 1-2héten át tart, azt általában 1-2hét beszerelés követ, akkor felvesznek kocsival a ház előtt :)

jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!