Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért mondta azt a háziorvosom...

Miért mondta azt a háziorvosom, hogy sportoljak sokat,de nehogy kerékpározzak heti 1-2 óránál a férfiasságom miatt? Azt hiszi hogy impotens leszek vagy mi?

Figyelt kérdés
febr. 21. 17:14
1 2
 1/13 MGéza ***** válasza:
53%
Ez régebben egy reálisnak tűnő probléma volt, nem létezett ergonómiai kivágásos nyereg meg betétes alsó sem és bizony, anélkül tud nyomni, meg ha valaki nem jól állítja be akkor is. Ha magadtól nem megy akkor létezik bikefitting szolgáltatás ahol teljesen képesek rád szabni a beállításokat és nem lesz probléma.
febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy egy nem megfelelő nyereg nem egészséges, de egy átlag kerékpáros számára nem okozna ilyen jellegű problémát, sokkal jelentősebb a pozitív hatása maga a kerékpározásnak.
febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen én is csak néztem hogy ez miről beszél?
febr. 21. 19:43
 4/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Kiskorom óta bicajozok és felnőttkorom óta nagy távokat/sokat egész évben, télen-nyáron. A 80-as évek elején tanultam meg bicajozni, annyi volt, hogy bementünk egy boltba faterral, kiválasztottam egy kis bicajt megkaptam, oldalkerék nélkül és megtolt fater elengedett és már mentem is, persze neki a buszmegálló falának, mert azt nem tudtam mi az a fék :D Na, de ez volt a kitérő , volt nekem kempingem, minden szar bicaj szarabbnál- szarabb ülésekkel anno, mégsem tett semmi rosszat a férfiasságomnak egyik se. Kivéve, aki emlékszik rá, milyen volt a kemping bicaj ülésének eleje! Ilyen kis fémlenyiló volt az ülés elején, ami ha már nem rögzült lenyílt magától, nos ott volt a tetején egy kis lyuk a fém lenyílón és az nekem levolt törve. Menet közben lenyílt és becsípte a zacskómat és mivel törött volt az a kis rész jó vérsre csípte :D Max. ennyi volt a "negatív" hatása a 40+ év bicajozásnak a férfiasságomra tekintve. Ez szerintem csak mellékvízes duma, hogy a sok üléstől megromlik a férfiasság stb. ezért mondta a doki is neked.
febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Valszeg a dokit kegyelem kettessel engedték át az egyetemen, aztán valami hullaházban kapott állást. Most a vérzivataros, orvoshiányos időben meg elővették és berakták házidokinek.

Havernak pont a kivágott nyereg miatt lett baja a prosztatájának. A nyíláson beáramló hideg levegőtől megfázott.

Jó nyereg kell, jól beállítva és ki lehet vele menni a világból prosztata gondok nélkül.

febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert hülye.
febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MGéza ***** válasza:
100%

"Havernak pont a kivágott nyereg miatt lett baja a prosztatájának. A nyíláson beáramló hideg levegőtől megfázott."

Mesélj még. :D Nem a nyereg tehet róla, hogy a barátod nem öltözik fel rendesen a kerékpározáshoz. Amúgy ott elég bajosan tud beáramlani a levegő, nem is azért van ott az a lyuk. Tipikus hülye kacsa és víz esete.

febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tothp ***** válasza:

Biciklivel nem menj csajozni, mert leszállás után lehet, hogy nem fogsz tudni azonnal teljesíteni.

Egyébként meg kacsa.

Nagyon sokat kellene nagyon szar beállításokkal tekerni, hogy maradandó károsodást szenvedj.

márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bakker, kb 70 bicajos ismerőssel tekerek, a legtöbb férfi, egyiknek sincs ilyen gondja, holott 70-80 km egy átlagtáv.
márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma kérdezte doki hogy na sportolok e? Mondom bringa. Csak csóválta a fejét. Nem szóltam neki hogy miért baj ez.
márc. 4. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!