Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárosok! Melyik a lakóhel...

Kerékpárosok! Melyik a lakóhelyetekhez legközelebbi település, ahol még nem jártatok biciklivel?

Figyelt kérdés

Hol laktok, hol van az adott település, mennyi a távolság?


Mi az oka, hogy éppen ott még sosem jártatok?


márc. 16. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ja majd pont felírom ide hogy hol lakom.

40 év kerékpározás után meg nem tudom már követni hogy melyik porfészekben nem jártam.

Biztos valamelyik alföldi kis falu, utálok az alföldön tekerni. Legyen mondjuk Vekerd.

márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Nyíregyházi vagyok, és eddig azt hittem, a tágabb értelemben vett környezet szinte minden településén jártam (beleértve még Ukrajnát is), de rádöbbentem, hogy a legközelebbi ilyen település a Nyíregytől alig 20 km-re fekvő Nyírbogdány.


Utólag megvizsgálva az oka is roppant egyszerű: a szellemileg évtizedekkel lemaradt közútkezelő a 4-es főúton tiltja a bringázást, egyébként pedig csak egy másik út van, ahonnan Nyírbogdány elérhető. Vagyis Nyírbogdány a bicikliseknek gyakorlatilag zsaktelepülésként funkcionál, sok értelme nincs ott edzeni.


#1 Ujjujj, de óvatos itt valaki 🤡🤡🤡 Én leírtam, hol lakom, vajon már a hétvégén kopogtat az ÁVH/Gestapo/Fradi-ultrák vagy megvárják a hetfot?

márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Na itt a bohócos bolond. Rég láttalak.
márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
A workout-os. :)
márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!