Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyjából hány kalória ég el...

Nagyjából hány kalória ég el egy átlagos kerékpáros workout során?

Figyelt kérdés
Tudom, sok mindentől függ, de kb.
márc. 17. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

150 és 2000 között

Nem, kor, súly, magasság, intenzitás, időtartam minimum kéne

márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alatt, amíg én a boltok körül vagy munkába workoutolok, kb. 0 :)
márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Főúton 1000

Zsákfaluban 10000

márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:

Nincs olyan, hogy átlagos. De nálam mondjuk minimum 1 óra+, de ha ráérek akkor 2-4 is lehet. Referenciaértékek olyan 400-700 kcal körül szoktak kalkulálni óránként, nagyban függ hogy mennyire hajtod meg magad. A kalkulátorok annyiban csalnak hogy nem veszik figyelembe a pulzust, szélsebességet és irányt, a terepviszonyokat. Amit én "workutnak" merek már nevezni, az itt kezdődik, arra ennyit hoz az egyik kalkulátor:

[link]

márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Beszélni madzsar? Itt mondani edzés!

Nincs átlagos edzés, de 400 kcal alatt nagyon alapozó edzésről beszélünk, 700 kcal felett peduig már inkább versenyről.

Ha meg tudsz tolni anaerob határon egy Dobkő menetet, akkor ott 1000 kcal körül lesz.

márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!