Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van ez? Ezek az emberek...

Miért van ez? Ezek az emberek nem is szeretnek bringázni?

Figyelt kérdés

Stravan errfele sok KOM még mindig egy srácé, de lassan 2 éve hogy nem rakott ki semmit. Összesen 55000 km van a stravan rögzítve, a profilján az olvasható "I was here, I gave up"


Rákerestem, 3 legutolsó évében egy olyan csapat tagja volt, aki néha külföldi versenyekre is jár, de sok jó eredménye nem volt, sok DNF. Nem nagyon találni róla, 20 évesen tekert utoljára a Strava szerint.

Mi történhetett? Ennyi edzés és szenvedés után, csak így abbahagyni egyik napról a másikra mindent, ilyen fiatalon?


Egy másik srácról is olvastam egy cikket, ő 16 évesen megnyert egy kisebb helyi versenyt, úgy nyilatkozott hogy mennyire szeret tekerni, aztán már semmit nem hallani róla.


ápr. 6. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Például lett valami sérülése, betegsége, ami miatt nem tud tekerni. Vagy talált másik sportot. Vagy csak nem tölti fel stravára. És még ezer oka lehet.
ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
16 évesen akkor tudsz menni versenyekre, ha a szüleid visznek.
ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan azt kérdezed tőlünk, hogy mi történt egy ismeretlen palival valahol a világ másik végén?
ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tojik bele, van értelmesebb elfoglaltsága, csajozik.
ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akármi lehet a sráccal. Meghalt, elütötte a villamos, rákos lett...
ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl egyszer csak átállítottam a stravát, hogy semmi ne legyen publikus, szóval úgy néz ki mintha eltűntem volna, holott több kilométert rögzítek bele mint valaha.
ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tothp ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak rájött arra, hogy nem a stravanak biciklizik, hanem saját magának.
ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!